Najlepšie jarné vône do vašej kabelky

  • MAGAZÍN
  • Najlepšie jarné vône do vašej kabelky

Najlepšie jarné vône do vašej kabelky

Jar je konečne späť! Rozmaznávajte sa a vyskúšajte tie najlepšie jarné parfumy do kabelky! Ktoré to sú? To sa dozviete v našom článku.

 

Vône dokážu výrazne ovplyvňovať emócie. Hľadáte ideálny dámsky parfum, ktorý na vás bude mať pozitívny vplyv? Kde ale hľadať taký, ktorý nepôsobí rušivo, a pohodlne ho schováte takmer všade? Výber samozrejme závisí aj od veľkosti vašej tašky, ale snáď každá žena sa už niekedy stretla s tým, že počas pracovného dňa, spoločenskej akcie alebo pri inej príležitosti, potrebovala "rýchlu pomoc".

 

Preto sme pre vás pripravili zopár tipov na skvelú jarnú vôňu do vašej kabelky.

Parfum Black Opium

(50 ml a 30 ml - do strednej a menšej kabelky)

 

Obľúbený parfum Black Opium, s podmanivými kávovými tónmi, prichádza s ďalším vylepšením v podobe novej vône Black Opium Intense. Už len názov sľubuje intenzívnejší zážitok a dlhšiu výdrž. Magický aj trochu temný, zvodný a očarujúci, s prímesou pomarančového kvetu, absintu a sladkého drievka. Aj tu sa stretnete s dobre známymi kávovými tónmi, ktoré tomuto výraznému dámskemu parfumu dodávajú, spoločne s nezabudnuteľným flakónom, punc luxusu. Jarné a letné večery si žiadajú trochu toho magického opojenia.

 

Kúzlo okamihu prehĺbi aj toaletná voda pre ženy, ktorá pochádza z rovnakej dielne ako parfum Black Opium (Yves Saint Laurent) a nesie výstižný názov Opium. Prehlbuje emócie a podnecuje zmysly.

 

Medzi týmito vôňami vyberajte, pokiaľ budete chcieť pocítiť dotyk skutočného prepychu.

Parfum DKNY Be Deliscious

(50 ml - do strednej až menšej kabelky)

 

K teplým dňom v meste sa ale oveľa viac hodí kvetinová letná vôňa DKNY Be Delicious, inšpirovaná rušným New Yorkom. Nespútaná a plná nových prísľubov, rovnako ako všetky veľkomesta. Ideálny doplnok, ktorý sa do vašej kabelky vlezie ako nič, a na spoločenskej akcii sa stane vaším najlepším priateľom. Akordy zeleného jablka a uhorky vôni dodávajú neopakovateľnú sviežosť. Fialka, konvalinka, santalové drevo a magnólie zase ženskosť, ktorú ocenia, ako zrelé ženy, tak aj mladé slečny.

Parfum Elizabeth Arden Green Tea

( 100 ml - do väčšej kabelky)

Dámska parfumovaná voda Elizabeth Arden Green Tea sa hodí na každodenné nosenie, ale aj skvele doplní spoločenské udalosti a popoludňajší čaj s kamarátkami. Citrusovo-aromatická vôňa, s nežnými tónmi ambry, klinčeka, mäty, rebarbory, bergamotu, dubového machu, klinčekov a samozrejme zeleného čaju. Dokáže obaliť vaše nervy a navodiť vám pocit úplného pokoja a bezpečia, ktorý každá z nás občas potrebuje. Svieža, príjemná a nevšedná. Doplní vám stratenú energiu a posilní vášho ducha.

Zelený čaj sám o sebe robí hotové divy. Má blahodarné účinky nielen na naše pocity, ale niektorých ľudí povzbudí dokonca oveľa lepšie, ako napríklad káva. Dodáva energiu (silný zelený čaj vraj dokáže zbaviť aj "kocoviny"), obsahuje antioxidanty, posilňuje organizmus, pomáha na žalúdočné ťažkosti, znižuje krvný tlak a hladinu cukru.

 

A vonia tak, že vám okamžite navodí dobrú náladu!

Parfum Cacharel Eden

( 50 ml - do strednej až menšej kabelky)

 

Exotická toaletná voda Cacharel Eden pre ženy je určená všetkým dámam, ktoré sa chcú na chvíľu ocitnúť v raji. Opojná vôňa broskyne, mandarinky, santalového dreva, pačuli, lekna, lotosu, konvalinky a mimózy, si vás okamžite získa. Toto balenie je pritom tak malé, že vám v kabelke vôbec nebude prekážať.


Odstreky parfumov do kabelky

(10 ml - do malej kabelky)

 

Pokiaľ ale predsa len uvítate niečo ešte menšieho, vyberte si z našich odstrekov známych parfumov. Každý odstrek parfumu obsahuje iba 10 ml parfumu a schováte ho tak naozaj kdekoľvek. Aj do tej najmenšej kabelky. A má to ešte ďalšiu výhodu - stačí si vybrať len tri odstreky ľubovoľných parfumov a môžete sa tešiť na dopravu zadarmo.