Nalaďte sa na jesennú vlnu s 5 podmanivými parfumami

  • MAGAZÍN
  • Nalaďte sa na jesennú vlnu s 5 podmanivými parfumami

Nalaďte sa na jesennú vlnu s 5 podmanivými parfumami

Jeseň je v plnom prúde a vy ste si ešte nestačila zaobstarať nový parfum? Tak to je na čase s tým niečo urobiť. Kvetinové a citrusové vône nechajte na leto, október si hovorí o drevité a korenené tóny. Vybrali sme pre vás päticu tých najlepších!

Horúcemu letu už definitívne odzvonilo a na rad prichádza jeseň. Studenšie obdobie, kedy sa všetci radi zaboríme do kabáta, nasadíme šál a vychladené limonády vymeníme za horúce varené víno. Omamná vôňa vína, škorice a klinčekov patrí k tým najobľúbenejším. Keď k tomu pridáme tekvicové muffiny, jablkový koláč, zlatisté slniečko s lúčmi nízko nad zemou a farebné lístie, máme tu dokonalú esenciu jesene. Užite si tento krásny ročný čas s novou jesennou vôňou, ktorá vás zahreje aj v tie najchladnejšie dni.

1) Chloe Nomade


Ľahko korenená vôňa, vhodná pre všetky milovníčky dobrodružstva a všetkého, čo život ponúka. Ku klasickej Chloe Chloe má na míle ďaleko. Chloe Nomade vo vás bude evokovať nespútanú slobodu a prebudí túžbu spoznávať a objavovať. Naneste si na kožu dokonalú zmes broskyne, bieleho pižma, dubového machu, santalového a ambrového dreva a vyrazte na púť do nekonečných diaľok, kde možno nájdete nové perspektívy a objavíte svoj osud. Táto  jesenná vôňa víťazí na plnej čiare.


2) Givenchy Organza


Zahaľte sa do zlatistej žiary zmyselnej vône Givenchy Organza, ktorá podporí vašu jedinečnosť a pravú ženskosť. Jesenná, drevitá vôňa, ktorá vo vás prebudí bohyňu, schopnú zvládnuť všetky nástrahy života, to je presne to, čo v chladné dni uvítate. Nechajte sa pohltiť zaujímavou kombináciou bergamotu, pomarančového kvetu, okorenenú muškátovým orieškom, vanilkou a cédrovým drevom. Táto mýtická vôňa je na jeseň ako stvorená.


3) Valentino Valentina Poudre


Nežná ako púčik ruže pri zapadajúcom slnku, taká je vôňa od Valentina - Valentino Poudre. Očarujúce tóny santalového dreva, fazuľa tonka, vanilky, kosatca, tuberózy a púdru vás prenesú do sveta, kde vládne harmónia a nadčasová elegancia. Nebráňte sa podmanivej kráse tejto púdrovej vône, ktorá vás nadchne svojou výdržou.


4) Yves Saint Laurent Black Opium


Pikantné, korenistá vôňa s nádychom dozrálého, šťavnatého ovocia, to je Yves Saint Lauren Black Opium. Ďalší z tipov na prevoňaný jeseň. Táto doslova opojná vôňa vám dodá štýl a podporí vaše sebavedomie. Je vhodná pre ženy, ktoré rady kráča životom s hlavou nahor a neboja sa výziev. Kombinácia kávy, korenia a kašmírového dreva so sviežou a sladkou hruškou a jazmínom vám učaruje a perfektne si sadne s jesennou náladou.


5) Burberry Body

Jemná, ženská vôňa, ktorá vie potešiť každú dámu. Drevité tóny sa miešajú s ružou, vanilkou, palinou a fréziou. Oblečte sa do zamatového, hrejivého kabátika, ktorý zosobňuje zmyselnú a nenútene krásnu ženskú osobnosť. Burberry Body nesklame žiadnu ženu, ktorá hľadá vo svojom parfume nežné pohladenie a príjemnú podporu pre každý, nielen jesenný deň.