Parfémy Lacoste

Značka Lacoste, to nie sú len polokošele. Lacoste v sebe kombinuje športového ducha a túžbu vyhrať, s gráciou tenisového športu. Parfumy Lacoste sú ideálnym miestom, kde sa táto kombinácia dokonale odráža. Len máločo dokáže odraziť vašu túžbu po úspechu skombinovať s ležérnym štýlom tak dokonale, ako parfumy Lacoste. Nechajte sa krokodílími vôňami okúzliť aj vy.

Pánske parfumy Lacoste sú ideálne ako pre športovo založených mužov, tak pre ležérnych elegánov, ktorí preplávajú večierky ako ryby vo vode. Pánske parfumy Lacoste dokážu zaujať čuch na prvú dobrú, pričom si na nič nehrajú - rovnako ako ich nositelia. Pánske parfumy Lacoste sú pre všetkých, pre ktorých je štýl súčasť ich života. Všetkým ostatným dokážu pánske parfumy Lacoste tento štýl sprostredkovať.

Dámske parfumy Lacoste sú určené predovšetkým pre aktívne a elegantné dámy, ktoré vedia, čo chcú. Netreba ale zúfať, aj pre ostatné sú vône dámskych parfumov Lacoste ideálne. Sebavedomá vôňa je predsa niečo, čo si môže dopriať každá žena bez ohľadu na to, či zrovna vyhrala Wimbledon. Dámske parfumy Lacoste však dokážu tento pocit aspoň vzdialene skrz svoju vôňu sprostredkovať.

Máte vybrané 27 POLOŽIEK
  • Portfólio:
  • Parfémy 
  • Značka:
  • Lacoste  remove

Súčasne ide vybrať len jeden parameter.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

arrowNastaviť objem

Spýtajte sa odborníkov

Predtým než nám zavoláte, pozrite sa na odpovede na najčastejšie dotazy.

Pon - Pia 9:00 - 17:00

Už teraz! Štýlové darčeky k MDŽ. VIAC TU

Už teraz! Štýlové darčeky k MDŽ. VIAC TU

Vyhľadávam...
Vyhľadávam...
up