Parfumy jar 2020

Parfumy jar 2020

S prvými teplými slnečnými dňami sa v nás prebúdza nová vlna pozitívnej energie a životná sila. K jarnému obdobiu patria ľahké, svieže a vzdušné vône, ktoré nás povzbudia a dodajú pocit sviežosti. V parfumoch tak môžeme cítiť vôňu kvetov, citrusov, mäty, zeleného čaju alebo šťavnatého ovocia.

Ak sa rozhodnete začať túto jar s novou vôňou, v ponuke je veľa možností. Avšak výber môže byť zložitejší, ako sa na prvý pohľad zdá. Vyberať totiž môžete tak ako z úplných noviniek, tak aj z inovatívnych variantov klasických vôní. Predstavíme vám aspoň niektoré z nich.

Euphoria Endless, Calvin Klein

Klasická Euphoria prichádza s jarnou verziou, v ktorej sa snúbia tóny mandarínky a čerešňového kvetu. Ľahká a zmyselná vôňa pre sebavedomú ženu je ako stvorená na slnečné dni.

Evergreen, Jil Sander

Novinka, ktorá vás omámi kombináciou hrušky, kvetu grapefruitu a bieleho korenia. Zahaľte sa ľahkosťou a šťavnatosťou, Evergreen vo vás prebudí ženskú zmyselnosť a nežnosť.

Dolce, Dolce & Gabana

Éterická, svieža a čistá zmes bieleho amarylistu, narcisu a lekna. Krehká rovnováha medzi zmyselnosťou, radosťou a jednoduchosťou.

Aj keď parfuméri prichádzajú každú jar s novými voňavými trendmi, existujú ikonické vône staré aj niekoľko desiatok rokov, ku ktorým sa ženy naprieč generáciami opakovane vracajú. Ak medzi nich patríte aj vy, inšpirujte sa klasikou s nádychom orientu, kvetinových vôní alebo unisexového minimalizmu. Všetky totiž spája tradičné remeslo a kvalitné prevedenie. Nenájdete tu rebríček, pretože najlepšia vôňa sa jednoducho nedá určiť. Každému z nás skrátka voní trošku niečo iné.

CK One, Calvin Klein

Naozaj prvá ikonická unisex vôňa, ktorá je na trhu už od roku 1994. Kombinácia kardamónu, jazmínu, ananásu a bergamotu vás pohltí, podčiarkne vašu nezávislosť a osobitosť

Chloe, Chloé

Asi nikomu nemusíme predstavovať elegantný ružový flakón s mašličkou, ktorý je samotnou esenciou jari v Paríži. Tóny ruže, konvalinky a magnólie rozohrávajú hru farieb, slobody a elegancie.