Dámske parfumy pre babie leto

Dámske parfumy pre babie leto

Viete, ako vonia babie leto? Kúsok z neho sa ukrýva v každom z pätice parfumov, ktoré sme pre vás starostlivo vybrali v dnešnom článku. Vyskúšajte niektorý a nechajte sa unášať na vlnách tohto prekrásneho, zasněného času.

Ostré letné lúče pomaly slabnú a pomyselné žezlo nad vládou prírode čoskoro prevezme jeseň. Medzi horúcim letom a chladným jesenným časom ale existuje ešte jedno krásne obdobie, ktoré sa teší veľkej obľube. Tušíte správne, reč je o milovanom babom lete. Posledné teplé dni, dozrievajúce ovocie, zlatisté slniečko, ktoré sa čím ďalej skôr odoberá k západu. Prchavé a krátke obdobie v roku, stále vyzývajúce k dobrodružným výpravám a výletom.

Prečo si nespríjemniť toto krásne obdobie ešte o trochu viac? Pripravili sme pre vás päticu parfumov, ktoré sú ako stvorené pre zlatisté dni babieho leta.

1) Chanel Chance


Dámska vôňa svetoznámeho módneho domu Chanel si vás získa svojou premenlivosťou a zvodnosťou. Kvetinová záplava v podobe hyacintu a kosatca v kombinácii s bielym korením, ambrou a bielym pižmom tvoria hlavu a základ parfumu. V jeho srdci okúsite jazmín a vetiver. Chopte sa šance a podľahnite vôňi, ktorá sa stále mení - od kvetinovej po korenistú, ale vždy zmyselnú a záhadne prchavú. Rovnako ako babie leto, ktoré trvá len okamih, aj Chanel Chance vás bude neustále prekvapovať svojou nepredvídateľnosťou a premenlivou krásou.


2) Hugo Boss Ma Vie


Môj život, tak znie preklad obľúbenej vône Hugo Boss, ktorá je inšpirovaná slobodnou a nezávislou ženskou dušou. Žena, ktorá si dokáže vychutnať aj tie najjednoduchšie okamihy, čriepky, z ktorých sa celá krása života skladá. Práve tá bude nadšená z kvetinovo-drevitej vône Ma Vie. Vyrazte v ústrety dobrodružstvu v sprievode kaktusu, jazmínu, ruže a frézie, nasledovanými drevitými tónmi cédru.


3) Givenchy Dahlia Divin 


Prebuďte v sebe bohyňu a zahaľte sa do orientálno-kvetinovej vône Dahlia Divin od značky Givenchy. Nechajte sa hýčkať nádhernou zmesou mimózy, pižma, vanilky, ruže a santalového dreva. Vôňa, rovnako zlatá a žiarivá ako samotné slnko v babom lete, je zmyselná a naozaj charizmatická. Nechajte sa opiť týmto zlatistým nektárom, ktorý vám dodá odvahu dokázať všetko na svete.


4) Gucci Bamboo 


Moderná žena, elegantná a sebavedomá, si zaslúži parfum, ktorý podčiarkne všetky jej nádherné prednosti. Presne taký je Gucci Bamboo. Kvetinová vôňa vás v úvode zahrnie tónmi mandarinky, bergamotu a sladko dozretej jesennej hrušky. Za okamih bude nasledovať ženský jazmín, ľalia a ylang-ylang. Bohatý kvetinový koktail zakončí tahitská vanilka, biele pižmo a hebké santalové drevo, ktoré dodáva parfumu plnosť. Vychutnajte si úžasnú ženskú vôňu, ako stvorenú pre nádherné posledné letné dni.


5) Christian Dior J'adore 

Podmanivá vôňa J'adore od Christiana Diora si vás získa okamžite.Ťažko možno odolať tak zmyselnej a ženskej zmesy dokonalých tónov mandarinky, fialky, černice a damašskej slivky, okolo ktorých sa vinie zvodná orchidea a listy brečtanu. Všetko dopĺňa amarantové drevo a pižmo. Vycibrená vôňa, ktorú budete milovať nielen pri neskorom lete.

Dúfame, že vás výber našich obľúbených vôní inšpiroval. Snáď vám dodajú chuť užiť si posledné tohtoročné teplé dni naplno a tešiť sa na nadchádzajúce jesenné obdobie.