Podporte nás v súťaži ShopRoku 2020

  • MAGAZÍN
  • Podporte nás v súťaži ShopRoku 2020

Poznáte súťaž ShopRoku usporiadanú portálom Heureka.sk? V minulom roku sa nám v Českej republike podarilo zvíťaziť v kategórii Cena kvality - Módne doplnky. Toto ocenenie nás veľmi potešilo a samozrejme nás tiež motivovalo k ďalšej práci. Ocenenie v tak prestížnej súťaži nám tiež ukázalo to, že náš prístup zameraný na spokojnosť zákazníkov je jedinou správnou cestou. Už od samého začiatku sme si zvolili túto filozofiu, keď sa snažíme zákazníkom maximálne vychádzať v ústrety a stále sa jej držíme. Poďme sa ale dnes pozrieť trochu bližšie na samotnú súťaž ShopRoku.


Podporte nás v súťaži ShopRoku 2020!

HLASOVAŤ

Ďakujeme za vašu dôveru - sme tu s vami už od roku 2009.


ShopRoku alebo jednotky medzi slovenskými e-shopmi

Heureka.sk je porovnávač cien tovaru. Je to portál, ktorý asi nie je potrebné príliš predstavovať. V počiatkoch internetového predaja bolo dlhú dobu jednotkou na poli porovnávačov pricemania.sk, ktoré však Heureka.sk postupne vytlačila a stala sa absolútnym hráčom v tejto oblasti. Heureka.sk spustila súťaž ShopRoku prvýkrát v roku 2009 a od tej doby ju tradične usporiadava každý rok. Postupom času pribudli nové kategórie a popularita súťaže tiež vzrástla.

Princíp súťaže je pritom veľmi jednoduchý. V súťaži sa vyhlasuje niekoľko kategórií, v ktorých víťazia e-shopy, ktoré získajú najviac hlasov od zákazníkov. O výhercovi teda rozhodujú vždy sami zákazníci. V tom je táto súťaž unikátna, pretože jej výsledky jasne hovoria o tom, aké e-shopy sú medzi zákazníkmi najobľúbenejšie. V súťaži ShopRoku sa potom vyhlasujú víťazi v kategóriách najkvalitnejší, najpopulárnejší a najzaujímavejší e-shop slovenského internetu.

Cena kvality ShopRoku

Cena kvality je ocenenie udelené portálom Heureka.sk na základe hodnotenia zákazníkov, ktorí hodnotia v súťaži predovšetkým svoje skúsenosti s nákupom v e-shope za uplynulý rok. Vyhlásenie víťazných online obchodov prebieha na základe kritérií z dotazníkov spokojnosti. Do úvahy sa pritom berie percento odporúčajúcich zákazníkov, ďalej sa berie ohľad aj na dodaciu dobu, komunikáciu obchodu, prehľadnosť webových stránok, ale aj počet hodnotení e-shopu. V kategórii Cena kvality sa vyhlasuje jeden víťaz a dvaja finalisti v ďalších 13 kategóriách a víťaz a finalisti v 44 podkategóriách. Zároveň sa potom vyhlasuje absolútny víťaz, teda najkvalitnejší e-shop.

Cena popularity ShopRoku

Cena popularity je vlastne ocenenie internetových užívateľov, ktorí vyberajú svoje najobľúbenejšie e-shopy za daný rok. Na stránkach súťaže možno hlasovať pomocou jednoduchého formulára a hlasovať tak môže úplne každý. Vyhlasuje sa vždy jeden víťaz v 13 kategóriách, podľa toho, čo daný online obchod predáva. Z týchto víťazov je potom vyhlásený 1 absolútny víťaz Ceny popularity. Kategóriu, v ktorej chce e-shop súťažiť, si obchod zvolí v administrácii na Heureka.sk a neskôr sa zobrazuje vo výbere e-shopov, pre ktoré je možné hlasovať.


Podporte nás v súťaži ShopRoku 2020!

HLASOVAŤ

Ďakujeme za vašu dôveru - sme tu s vami už od roku 2009.


Cena Heuréky

Cena Heuréky je pomerne prestížne ocenenie. Je to totiž cena udelená odbornou porotou zloženou z popredných osobností českého e-commerce trhu. Nie je úplne jednoduché zúčastniť sa súťaže v tejto kategórii. O ocenenie sa totiž môžu uchádzať len tie obchody, ktoré sú niečím výnimočné, stojí za nimi zaujímavý príbeh, prispievajú k sociálnej integrácii, alebo sú akokoľvek inak unikátne a výnimočné. V tomto ročníku bude ocenených celkom 5 najlepších e-shopov, z ktorých následne vyhlásia dvoch finalistov a jedného absolútneho víťaza.