• Schwarzkopf Professional Good Bye Yellow

Schwarzkopf Professional

Schwarzkopf Professional Good Bye Yellow Neutralizing Bonding Wash šampón pre neutralizáciu žltých tónov 1000 ml

šampón pre neutralizáciu žltých tónov
Kód: 15712
Kolekcia: Good Bye Yellow
nie je skladom

Recenzie

Priemerné hodnotenie zákazníkov

Buďte prvý, kto ohodnotí produkt.

Pridať hodnotenie

Vložiť recenziu k produktu Schwarzkopf Professional Good Bye Yellow Neutralizing Bonding Wash šampón pre neutralizáciu žltých tónov 1000 ml

Vaše hodnocení:

Popis šampón pre neutralizáciu žltých tónov

Schwarzkopf Professional Good Bye Yellow Neutralizing Bonding Wash je vysoko účinný šampón špeciálne navrhnutý na neutralizáciu nežiaducich žltých tónov vo vlasoch. Tento inovatívny výrobok je ideálnym riešením pre každého, kto má melír, blond alebo šedivé vlasy a túži si zachovať chladný odtieň a eliminovať žlté a medené tóny. Vzhľadom na to, že popularita studených blond odtieňov je stále vysoká, je dôležité mať k dispozícii výrobok, ktorý účinne a šetrne udržiava požadovaný odtieň a zároveň sa stará o zdravie vlasov.

Aktívne zložky

  • Schwarzkopf Professional Good Bye Yellow Neutralizing Bonding Wash obsahuje jedinečnú kombináciu ošetrujúcich a neutralizujúcich zložiek. Medzi kľúčové účinné látky patria vysoko účinné pigmenty, ktoré neutralizujú nežiaduce žlté a medené tóny, a technológia viazania, ktorá posilňuje vlasové vlákna a zvyšuje ich odolnosť. Tento šampón obsahuje aj hydratačné zložky, ktoré zabezpečujú, že vlasy zostanú hydratované a vyživené.

Účinky

  • Používanie šampónu Schwarzkopf Professional Good Bye Yellow Neutralizing Bonding Wash prináša výrazné zlepšenie vzhľadu blond a šedivých vlasov. Šampón účinne neutralizuje nežiaduce žlté a mosadzné tóny, obnovuje a udržiava chladný tón vlasov. Technológia Bonding posilňuje vlasové vlákna a zlepšuje ich celkovú štruktúru a pružnosť. Vďaka hydratačným zložkám sú vlasy po použití zdravé, lesklé a ľahko sa upravujú.

Vhodné pre

  • Tento šampón je ideálny pre jednotlivcov s blond, melírovanými alebo sivými vlasmi, ktorí chcú neutralizovať nežiaduce žlté a medené tóny. Je vhodný pre všetky typy vlasov a je ideálny pre tých, ktorí hľadajú účinné riešenie na udržanie chladného odtieňa svojich vlasov.

Použitie

  • Na dosiahnutie najlepších výsledkov naneste šampón na mokré vlasy a jemne vmasírujte do peny. Nechajte šampón pôsobiť niekoľko minút, aby pigmenty účinne neutralizovali nežiaduce tóny. Potom dôkladne opláchnite. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov a udržanie chladného odtieňa odporúčame používať tento šampón pravidelne, v závislosti od potrieb vašich vlasov a intenzity nežiaducich tónov.

Schwarzkopf Professional Good Bye Yellow Neutralizing Bonding Wash je nevyhnutným produktom pre každého, kto hľadá účinné a šetrné riešenie na udržanie chladného odtieňa blond alebo sivých vlasov. Vďaka špeciálne vyvinutým neutralizačným pigmentom a technológii viazania tento šampón nielen účinne odstraňuje nežiaduce žlté a medené tóny, ale zároveň posilňuje vlasové vlákna a zlepšuje ich zdravie a vzhľad. Jeho používanie prináša dlhotrvajúce výsledky a zaručuje, že vaše vlasy zostanú krásne, zdravé a presne v takom odtieni, aký chcete. Schwarzkopf Professional Good Bye Yellow Neutralizing Bonding Wash je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú spojiť účinnú starostlivosť o farbu s posilnením a hydratáciou vlasov.

Čítať viacej

Spýtajte sa odborníkov

Predtým než nám zavoláte, pozrite sa na odpovede na najčastejšie dotazy.

Pon - Pia 9:00 - 17:00

Položiť otázku Zavrieť formulár

NEVIETE SI RADY S ODBORNÝMI TERMÍNY?

Slovník pojmov

Parametre produktu

Parametr Hodnota
Portfólio Vlasová kozmetika
Určenie Pre ženy
Kategórie Šampóny
Značka Schwarzkopf Professional
Kolekcia Good Bye Yellow
Veľkosť 1000 ml