Veselú Veľkú noc vám všetkým!

  • MAGAZÍN
  • Veselú Veľkú noc vám všetkým!

Veselú Veľkú noc vám všetkým!

Tak sme sa konečne dočkali... Dlhé zimné mesiace, v ktorých i tým najotužilejším drkocú zuby, sú preč. Áno, vášniví lyžiari možno túto zmenu ročného obdobia oplakávajú, ale väčšia časť z nás sa určite raduje. Už opäť môžete chodiť na výlety, jazdiť na bicykli, vychutnávať si kávu „na zahrádke“ našej obľúbenej kaviarne, dlhšie nasávať nočnú atmosféru mesta (či už túlaním sa obľúbenými uličkami alebo z pohodlia barovej stoličky) a neskrývať všetky svoje módne poklady pod ťarchou zimného kabáta.

 

Jar je tu a s ňou aj Veľká noc! Či už je pre vás doležitá z hľadiska náboženského alebo kultúrneho, nenechajte nič na náhode a tento rok ju oslávte tak ako sa patrí – v rodinnom kruhu. Užite si každý moment, milý úsmev, chuť, melódiu, vôňu, farbu, slnečný lúč, vtáčí spev... Všetko, čím vás rodina a príroda obohatí. Pretože nikdy neviete kde, s kým a ako oslávite tú ďalšiu.

Koho z rodiny potešia nové hodinky?

 

Nie všetci obľubujú varené vajíčka, hektolitre alkoholu a hromadu čokolády... V tom prípade si nezakladajte tak striktne na tradíciach a ukážte svojím milovaným koledníkom, že fantázia vám nechýba. Namiesto jedla a pitia im skúste tento rok pripraviť trošku väčšie prekvapenie. Také, vďaka ktorému si budú túto Veľkú noc pripomínať ešte niekoľko rokov.

Pre muža vášho života (manžela, tatinka alebo syna) máme širokú ponuku pánskych hodiniek tých najprestížnejších značiek. Ak hľadáte designovo dokonalé hodinky tej najvyššej kvality, kliknite na značku Festina. Chcete mu spolu s novými hodinkami darovať aj kus sebavedomia, ktoré mu možno trošku chýba? Vyberte mu testosterónom nabité Emporio Armani nebo Tommy Hilfiger. Obdivujete ho za to, ako tvrdo na sebe fyzicky pracuje? Odmeňte ho športovými hodinkami značky Casio.

Ale aj žena vášho života si zaslúži potešiť. Tá luxusná veľkonočná hostina sa sama nepripraví! Ukážte svojej manželke, že si vážite jej prácu aj kulinárske schopnosti, a prekvapte ju hodinkami, o ktorých už dlho sníva. Prečo čakať až na narodeniny alebo Vianoce? A ak nemáte predstavu, tie najkrajšie dámske hodinky nájdete v zložkách Michael Kors, Festina alebo Daniel Wellington.


 

 

Hodinky Michael Kors patria už viac ako rok k absolútnym módnym hitom. Aj keď ich tvorca, slavný americký návrhár, vytvoril aj niekoľko desiatok modelov pre mužov, ich základňu tvoria práve ženy. A to preto, že sa do nich dokážu dobre vcítiť a vypočuť ich túžby... Zlato, striebro, ružové zlato, ciferník usadený zirkónmi, celokovové hodinky, farebný ciferník... Každá žena aj dievča si medzi nimi nájde svoj „idol.“

Je fascinujúce, že značka Daniel Wellington uznáva úplne opačné hodnoty, a napriek tomu patrí k hodinárskym celebritám. Tentokrát aj medzi mužmi. Ak hľadáte klasické analógové hodinky s kvalitným koženým remienkom, ktoré nikdy nevýjdu z módy, máte ich mať.

 

Všetci dostávame radi parfém. Pretože všetci radi voniame. A prichádzajúca jar si žiada novú sviežu vôňu, ktorá nás prebudí a príjemne naladí po tom dlhom zimnom spánku. U nás nájdete tie najdokonalejšie jarné parfémy a toaletné vody, naviac s príjemnými veľkonočnými zľavami.

Priznajte si, že v zime dostávajú vaše vlasy poriadne zabrať. Mráz a mokrý sneh z nich vysávajú život rovnako spoľahlivo ako z vás každé dlhé čakanie pri pokladni. Zahojte si všetky „rany“ naraz, a to hneď! V našej ponuke nájdete len kvalitnú vlasovú kozmetiku, vďaka ktorej budete mať zasa krásne a zdravé vlasy. A dovezieme vám ich až pred dvere...Prekvapte svoju dospievajúcu dcéru touto originálnou veľkonočnou nádielkou. Akoukoľvek značkou určite zožnete úspech.

L'OREAL