Sviatok, ktorý patrí deťom

Sviatok, ktorý patrí deťom

Deti majú svoj deň. Medzinárodný deň detí oslávime 1. júna! K tomu samozrejme patrí more zábavy! Akým darčekom svojich najmenších prekvapiť, aby ich nielen bavil, ale zároveň bol aj užitočný? Z čoho sa im vyložene rozžiaria oči?

Urobte svojim ratolestiam radosť!

Malých superpátračov určite poteší stavebnica, ktorá navyše pomáha hľadať rôzne riešenia, rozvíjať logické myslenie a fantáziu. Parádnice zase ocenia najrôznejšie ozdoby do vlasov a milovníkov akčných hrdinov nadchne akčný deň a napríklad aj hodinky, aké obdivujú u svojich obľúbencov.

Hodinky pre deti

Nielen, že sa jedná a nevyhnutný a užitočný doplnok, ale detské hodinky sa môžu stať aj symbolom dôvery a zodpovednosti. Je to skvelý darček k úspešnému zakončeniu prvej triedy, alebo naopak motivácia, prečo sa perfektne naučiť poznávať hodiny. A vhodný model môže vydržať dlho - napríklad hodinky Festina Junior skoro pripomínajú hodinky pre dospelákov!

Ozdoby pre malé parádnice

Hodinky môžete samozrejme darovať aj slečnám, ale malé princezné, ktoré sa rady parádia, oveľa viac poteší ozdobný doplnok – náušnice alebo pekný prívesok na krk. U nás nájdete šperky pre deti, ktoré sa zapáčia nejednej malej parádnici.

A čo pre dospelých s detskou dušou?

Na našom e-shope si celkom iste nájdete to svoje - či už sa bude jednať o značkové hodinky, luxusné šperky, podmanivé parfumy, niche parfumy, kabelku alebo napríklad vlasovú kozmetiku. Nezabudnite sa trochu rozmaznávať a urobiť svojmu vnútornému dieťaťu radosť - na to by sa totiž nikdy nemalo zabúdať!

Všetkým deťom (a dospelým s detskou dušou) prajeme radostný a hravý detský deň!