Tipy na vianočné darčeky

Tipy na vianočné darčeky

Vianoce sú už predo dvermi. Aké darčeky sú tento rok v kurze? Čím oslniť? Čo je naopak neutrálne? Čo darovať žene a čo mužovi? Kladiete si tiež tieto otázky? Možno, že u nás nájdete vytúženú odpoveď. 

Vianočné darčeky pre ženy

Ako prvé zo všetkého je potrebné zvážiť, aká je vlastne žena, ktorú chcete obdarovať. Je to elegantná dáma, vášnivá športovkyňa, krehké dievča alebo snáď nestarnúca babička? Hľadáte skôr niečo športovejšieho alebo klasickejšieho? Odpovedzte si na túto otázku a môžete pokračovať. 

K elegantnému pracovnému oblečeniu pristane jednoduchá, ale zato módna dámska kabelka od Michaela Korsa z kože. Alebo napríklad biela kabelka Anna Grace? Športovkyne určite nepohrdnú športovými hodinkami Casio v rôznych farebných prevedeniach. Ich guľatý tvar a digitálny ciferník pôsobia veľmi sympaticky a prakicky. Modrá, sivá alebo ružová? Neviete, akú farbu rada nosí vaša obľúbená športovkyňa? Potom bude lepšie zvoliť neutrálny odtieň sivej – ten pristane ku všetkému.

Rovnako tak si môžete vyskúšať aj vlasovú kozmetiku – šampón alebo maska na vlasy sú užitočné darčeky, ale určite je lepšie pridať k tomu ešte aj niečo naviac. Napríklad taký dámsky parfém. Parfémovaná voda s orientálnym charakterom Versace Crystal Noir sa trafí do vkusu žene, ktorá má rada zmyselné vône. Veľmi vyhľadávané sú taktiež dámske vône od Calvina Kleina – napr. parfém Eternity.


Vianočné darčeky pre mužov 

A čo darovať pánom okrem obvyklých darčekov, ktoré nájdu pod stromčekom každý rok...? O aký typ muža ide? Je to športovec, rád jazdí na bicykli alebo si radšej ide zabehať? Hodinky Festina Sport a Festina Chrono Bike sú akoby stvorené pre nadšených športovcov!

Alebo sa zaujíma o extrémne športy? V tomto prípade sa budú určite hodiť hodinky z rady Casio G-Shock, ktoré sú výrazné hlavne ich mimoriadnou odolnosťou, vydržia i v extrémnych podmienkach. Využívajú ich najmä profesionáli zo záchranárskych zložiek. Farebných možností tu nájdete tiež celú radu – od čiernej, cez červenú, zelenú, až po bielu. Vďaka ich mohutnému obalu pôsobia skôr mohutnejším dojmom.

Športové hodinky z rady Festina Chronograph majú oproti tomu ešte elegantnejší nádych a určite padnú do oka tým pánom, ktorí si síce radi aj zašportujú, ale zároveň si potrpia na svoj štýl.

Ak hľadáte skôr niečo k obleku, prehliadnite si pánske hodinky Festina Retrograde alebo vkusné a módne hodinky Michael Kors

Ak máte úplne inú predstavu, pozrite si našu ponuku parfémov a vôní. Medzi najobľúbenejšie pánske parfémy patrí Hugo Boss – korenistá vôňa s dotykom citrusov. Táto podmanivá aróma dokáže pozdvihnúť sebavedomie a navrátiť stratenú rovnováhu. Dokonalo pristane mužom všetkých generácii. Zo sviežejších vôní by vás mohla zaujať toaletná vôňa  Eau Pour Homme od Armaniho – pre pocit večného leta.

Ešte stále ste si nevybrali originálny vianočný darček?

Pokiaľ túžite prekvapiť a bojíte sa, že by ste mohli vybrať niečo nesprávne, určite nič nepokazíte elektronickým darčekovým poukazom, ktorý radi uvítajú dámy aj páni. U nás nájdete darčekové poukážky v hodnote od  10€ do 200€. Obdarovaný si môže vybrať z mnohých luxusných hodiniek, kabeliek, parfémov a vlasovej kozmetiky.

Nezabudnite, že hlavne zámer sa počíta...