Veľký horoskop na rok 2021

Veľký horoskop na rok 2021

Postavenie planét v roku 2021 naznačuje, že náš život sa do skôr zabehnutých koľají len tak nevráti. Svet sa zmení a bude ešte nejakú dobu trvať, než, a či vôbec, bude všetko ako predtým. To ale neznamená, že sa naše životy obráti k horšiemu. Bude však potrebné prispôsobiť sa novým podmienkam, ktoré poskytujú iné, ale nie nevítané príležitosti. Pozrite sa, čo veštia jednotlivým znamením zverokruhu hviezdy a prečítajte si náš veľký horoskop pre rok 2021.

Baran (21.3-20.4.)

Barany čaká v novom roku pomerne dosť zmien. Tešiť sa však môžete z toho, že väčšina z nich povedie k lepšiemu. Pripravte sa na to, že bude potrebné robiť veľa rozhodnutí, ktoré určí, aký rok 2021 vo výsledku bude. Nemajte ale obavy, vaše povestná tvrdohlavosť, odhodlanie a životné skúsenosti vás privedú na správnu cestu a rozhodne sa nezľaknete žiadnych prekážok.

V pracovnom živote vám budú hviezdy priať. Zlepší sa tiež komunikácie na pracovisku, ktorá povedie k príjemnejšiemu pracovnému prostrediu. Ak túžite po podpore alebo novej práci, začnite na všetkom pracovať čo najskôr. Ideálne obdobie nastane už v januári a februári.
Aj vo vašom milostnom živote sa bude dariť a s drahou polovičkou si budete oveľa lepšie rozumieť. Najlepšie obdobie vás čaká v druhej polovici. A ak ste single, platí pre vás to rovnaké ako v pracovnom živote. Vyviňte úsilie v januári a februári a máte veľkú šancu na úspech. Rok 2021 si rozhodne užijete!

Býk (21.4-21.5.)

Ani Býci tento rok nebudú mať pokoj. Hviezdy vám veštia obdobie veľkých zmien, ktoré sa však viažu s mnohými novými príležitosťami. Spočiatku sa budete brániť a vaša vrodená zanovitosť nebude chcieť nutnosť zmien prijať a môžete byť pod tlakom. V priebehu roka ale uvidíte, že zmeny sa udiali k lepšiemu. V druhej polovici roka sa nebojte zariskovať, hviezdy stojí na vašej strane.

Od januára do júla vás v pracovnej sfére čaká rušnejšie obdobie. Našťastie však budete mať dostatok energie, ktorá vám pomôže zvládať hektické tempo. Pripravte sa na dôležité rozhodnutia a buďte pozorní a ostražití. Zároveň sa však nemusíte báť urobiť krok do neznáma. Keď sa budete riadiť svoju intuíciou, všetko dobre dopadne. Za úspech sa neváhajte odmeniť niečím pekným. Krásne hodinky či parfum si rozhodne zaslúžite.
Oproti kariére vás v láske čaká pokoj a stálosť. Tí z vás, ktorí sú šťastne zadaní vyvesia ďalej po rovnej a kľudnej rieke. Ak ste single, najskôr sa ani u vás nič nezmení. Ale nezúfajte, využite svoju slobodu na plnenie svojich prianí a užívanie života plnými dúškami. Tento prístup opačné pohlavie veľmi priťahuje!

Blíženci (22.5-21.6.)

Blíženci si v roku 2021 stojatých vôd príliš neužijú. V každej sfére vášho života na vás čakajú zmeny, ktoré sa najviac prejavia v oblasti peňazí a vzťahov. Nebojte sa však ničoho, vaše prirodzené charizma a schopnosť improvizovať vás dovedie k vytúženým cieľom. Keď si nebudete na rázcestí vedieť rady, počúvajte svoje srdce, ktoré vás nasmeruje správnym smerom.

V práci sa vám bude dariť dobre. Len si dajte pozor záverom roka. V období od októbra hrozí Blížencom väčší stres a náročnejšie pracovné podmienky. Budete musieť pridať a zaťať zuby hlavne pri spolupráci s kolegami. Berte všetko s nadhľadom a všetko dobre dopadne.

Na poli lásky sa vám bude dariť. Tým z vás, ktorí sú šťastne zadaní vlejú hviezdy do žíl nový príval energie. Investujte ho do drahej polovičky a uvidíte, že vaša pozornosť sa vám bohato vyplatí. Urobiť radosť môžete aj novými hodinkami alebo šperkom. Nezadaní jedinci by mali mať oči na stopkách. Nová známosť vás môže prekvapiť prakticky kedykoľvek a kdekoľvek.

Rak (22.6.-22.7.)

Aj pre vás, milí Raci, nebude rok 2021 pokojným obdobím. Hoci zmeny nemáte radi, nevyhnú sa ani vám. Majte však na pamäti, že zmeny môžu viesť k lepšiemu. V roku 2021 vás čaká hromada skvelých vecí, musíte však byť otvorení novým príležitostiam a nebáť sa ísť im naproti.

V práci sa blysnete svojou kreativitou a nápaditosťou. Vaše vynaliezavosť v kombinácii s disciplínou sa vám rozhodne oplatí. A ak vaše zamestnanie nápadom a fantáziu zrovna nepraje, aj tak môžete vyskúšať zmeniť svoj prístup, uhol pohľadu.

Rok 2021 pre vás bude vo vzťahoch v znamení novej energie a porozumenie. A to nielen milostných, ale aj rodinných či pracovných. Ak máte z minulosti niečo nevyriešeného s niekým blízkym, prichádza veľká šanca všetko urovnať. Tí z vás, ktorí majú dlhodobý vzťah a uvažujú o svadbe či rodine nemajú na čo čakať. Nastal ten pravý čas! Nezadaní, nehádžte flintu do žita, v druhej polovici roka sa na vás usmeje šťastie.

Lev (23.7.-22.8.)

Nový rok budete musieť zapojiť svoju povestnú leví silu, odvahu a odhodlanie, aby sa vám podarilo udržať v harmónii všetky vaše pracovné, spoločenské i milostné vzťahy. Keď sa budete snažiť, príde odmena finančné aj v rovine vzťahové. Tento rok pre vás nebude jednoduchý a nič vám do lona nespadne bez tvrdej práce, môžete ale mnohé získať.

Od začiatku roka budete len sršať energiou, ktorú v zamestnaní skvele využijete. Dajte si len pozor na niektoré kolegov, ktorí by vám mohli vydreté úspech závidieť a vaše výsledky vydávať za svoje vlastné.

V láske vám hviezdy budú priať. Zvažujete ďalší krok do spoločnej budúcnosti? Potom smelo do toho, tento rok vám všetko vyjde! Svoju drahú polovičku nezabúdajte rozmaznávať. Čo napríklad nové hodinky alebo parfum? Ak máte skôr pochybnosti, skúste sa pozrieť na váš problém z iného uhla a všetko sa môže vyriešiť. Single Levy budú mať veľa príležitostí sa zoznámiť, vaše povestné sebavedomie a dravosť vám v tom pomôže!

Panna (23.8-22.9.)

Nový rok bude pre Panny v znamení veľkého množstva zmien, ktoré sa prejavia hlavne v spoločenskom živote. Keď však budete načúvať svojej intuícii, nemusíte mať obavy. Tento rok pre vás bude menšia skúškou. Aby ste zažili pekné časy, bude treba vystúpiť občas z komfortnej zóny, čo sa nezaobíde bez prešľapov. Hviezdy vás ale vždy navedú späť k správnemu smeru.

V pracovnom živote vás čaká výzva. Ste síce veľmi pracovití a schopní, však potreba naučiť sa práci rozdeľovať medzi ostatné, a to platí aj v živote súkromnom. Nie je nič zlé na tom povedať si o pomoc. V opačnom prípade vás čaká veľký stres a prepracovanie.

Ani v láske to nebude jednoduché. Partner sa pokúsi tlačiť vás smerom, ktorý nechcete. Nenechajte sebou manipulovať a buďte na pozore! Nemusíte sa však báť vyjsť v určitých veciach ústrety. Zaobstarať partnerke nové náušnice či parfum pokojne môžete :-) Ak svoju lásku ešte len hľadáte, majte sa na pozore a nenechajte sa nalákať na sladká slovíčka!

Váhy (23.9-23.10.)

Hviezdy vám tento rok budú priať a podarí sa vám všetko, na čo siahnete. Váš život sa oproti minulému roku obráti k lepšiemu, a to ako na poli pracovnom, tak vzťahovom. Keď budete načúvať svojmu srdcu a pôjdete si za tým, čo cítite, šťastie si vás nájde. Netrápte sa chybami z minulosti a sústreďte sa na cestu vpred.

Čaká vás veľa pracovných rozhodnutia, ktoré nebudú ľahké. Do leta nebudete vedieť, kam skôr skočiť, ale ak si udržíte nadhľad a profesionálny prístup, skvelé výsledky vás neminú. Nezabudnite sa za svoju snahu odmeniť niečím pekným - parfum či kozmetika budú to pravé.

V láske sa vám konečne bude dariť. Či už vy zadaní, ktorí budú znovu zamilovaní a vzťah budú prežívať naplno, tak vy, ktorí na svoju polovičku ešte len čakáte. Už začiatkom roka vám planéty do života privedú zaujímavú osobnosť. Riaďte sa tým, čo cítite a všetko dobre dopadne!

Škorpión (24.10.-22.11.)

Rok 2021 pre vás bude výzvou. Budete sa musieť naučiť držať sa pri zemi a nevrhať sa do všetkého po hlave, čo vašej povahe nie je práve prirodzené. Buďte však opatrní, a to hlavne v pracovnej rovine. Tam sa prílišná otvorenosť nemusí vyplatiť!

Vaša pracovná produktivita v tomto roku výrazne stúpne. Ideálne bude, ak sa v zamestnaní vyhnete ukecaným kolegom a zameriate sa skutočne na svoju prácu. Tento rok môžete zažiariť ako sólisti! Ak budete mať možnosť, vyberte si pracovné úlohy, ktoré vás baví, to vás privedie k väčšej spokojnosti.

V prípade, že ste zadaní, tento rok bude ideálnou príležitosťou k posunutiu vášho vzťahu. Zásnuby, deti, vlastné bývanie, to všetko môžete mať. Ak máte naopak problémy, je možná načase zo vzťahu odísť. Ak ste single, premyslite si, či vôbec o romantický vôbec stojíte.

Strelec (23.11-21.12.)

Strelci majú v povahe veľkú slobodu, nespútanosť a sklon k bláznivým nápadom. Tento rok vás však čaká rok pokojný, príjemný a úspešný. To však neznamená, že by mal byť plný nudy! Nebojte sa vyskúšať nový koníček, spoznať nových ľudí, a ak to pôjde, tak aj trochu cestovať. Nech má váš život náboj!

V pracovnej rovine budete musieť začať veľa spolupracovať s ostatnými. Hviezdy vám prihrajú skvelé príležitosti, ktoré dotiahnete k výborným výsledkom, ak sa nebudete báť o svoj úspech podeliť. V opačnom prípade čakajte nedorozumenia a hádky medzi kolegami.

Ak sa vám zdá, že váš milostný život začína zaváňať stereotypom, tento rok sa to zmení. Váš elán a energia rozčerí hladkú hladinu vášho vzťahového rybníčku a privanie nové dobrodružstvo a vzrušenie. Rovnaký príval energie budú samozrejme cítiť aj nezadaní Strelci. Preto buďte v strehu! Tento rok snáď konečne stretnete niekoho, kto vaše city bude opätovať.

Kozorožec (22.12.-20.1.)

Tento rok pre vás má prichystané samé skvelé príležitosti. Príde ich dokonca toľko, že vám možno bude robiť problém správne sa rozhodnúť. Keď ale dáte na svoj šiesty zmysel a intuíciu, urobíte najlepšie. Dôležité je nebáť sa skúšať nové veci a trochu sa odviazať.

V práci sa vám bude výborne dariť. Vaše vrodené vodcovské schopnosti, charizma a sebavedomie v kombinácii s pokorou a empatiou vám pripraví krásnu cestičku smerom k pracovnému postupu. Kolegovia vás budú mať radi a šéfovia docenia vašu pracovitosť. Nezabúdajte si robiť radosť, nech už novým šperkom alebo napríklad voňavým parfumom.

To, že sa vám bude dariť, sa odrazí aj na vašej atraktivite. Vaša charizma bude len žiariť, čo môžete využiť na vylepšenie už trvajúcich vzťahov, alebo naopak k nájdeniu nového náprotivku, ktorý vám v roku 2021 len ťažko odolá.

Vodnár (21.1-20.2.)

Pre Vodnára si v roku 2021 hviezdy prichystali náročné obdobie, ktoré však s nonšalanciou a nadhľadom zvládnete. Komplikované budú najmä vzťahy, a to ako ich budovanie, tak prehlbovanie. Zamerajte sa na ne ako na pracovisku, tak v rodine, medzi priateľmi aj v milostnej rovine.

V pracovnom prostredí sa snažte čo najviac začleniť do kolektívu a na projektoch pracujte spoločne. Ukážte všetkým, že v sebe máte kus tímového ducha a nebojte sa požiadať o pomoc, keď si nebudete vedieť rady. Budete ocenení.

V láske budete zažívať emocionálne búrku a bude len na vás, či nájdete cestu von. Všetky kroky si dobre premyslite a nerobte unáhlené rozhodnutia. Ak patríte medzi single Vodnára, bude potrebné si najprv porovnať všetky myšlienky a životné hodnoty, než sa pustíte do nových milostných dobrodružstiev.

Ryby (21.2.-20.3.)

Ryby budú mať v tomto roku na ružiach ustlané. Po náročnom období sa na vás konečne usmeje šťastie a nájdete toľko vytúžený pokoj a prosperitu. Jediným rizikom pre vás budú rodinné vzťahy, ktoré sa môžu ľahko skomplikovať. Keď však udržíte emócie na uzde, všetko dobre dopadne.

V práci na vás čaká menšie pracovné vyťaženie a plnenie úloh, ktoré sú príjemné a budú vás baviť. Stretnete sa s novými ľuďmi, ktorí vás veľmi obohatí a spolupracovať s nimi bude jedna radosť. Ak hľadáte nové zamestnanie, skúste sa zamerať na niečo kreatívneho. Tento rok budete mať možnosť nájsť vysnívanú prácu.

Hviezdne konštelácie veštia Rybám úspech v láske, a to hlavne v marci. Snažte sa ale vylepšiť komunikáciu, ktorá by inak mohla nádejná stretnutie zhatiť.

Či už vám hviezdy veštia čokoľvek, nezabúdajte nikdy na seba. Spokojný život vás čaká jedine vtedy, ak budete šťastní a vyrovnaní vnútri. Doprajte si potešenie v dnešnej ťažkej dobe napríklad len drobnosťami. Na našom e-shope nájdete veľa krásnych hodiniek, parfumov, šperkov či kozmetiky, ktoré vám urobia radosť.