Vianočný Pandora - prečo jej dať šancu?

  • MAGAZÍN
  • Vianočný Pandora - prečo jej dať šancu?

Vianočný Pandora - prečo jej dať šancu?

Prečo vlastne ženy toľko prahnú po šperkoch Pandora? A ako vybrať správnu veľkosť náramku alebo ten najlepší korálok? Pred Vianocami je Pandora horúce téma v mnohých domácnostiach a partnerských vzťahoch. Páni, vieme, ako to tento rok zvládnuť na jedničku!

Nie je šperku, ktorý by okolo Vianoc budil takú kontroverziu, ako práve Pandora. Hoci medzi nimi nájdeme naozaj nádherné kúsky, určite ste sa stretli s najrôznejšími vtipmi na adresu mužov, ktorí sa v zástupe tlačia pred kamennými obchodmi s Pandorou. Faktom je, že fronty pred Vianocami sú v klenotníctvach povážlivé. Ale šperky Pandora naozaj majú svoje čaro. Neveríte? Prečítajte si, prečo po nich ženy toľko túžia a možno aj vy radi vyrazíte do najbližšieho klenotníctva. 

Inšpirácia z východu

Kolískou dnes najznámejších a najdostupnejších luxusných šperkov je juhovýchodná Ázia, konkrétne Thajsko. Keď sem v sedemdesiatych rokoch na dovolenku vyrazil dánsky manželský pár, očarili ich zaujímavé šperky, ktoré v Európe neboli k zohnaniu. Pár kúskov na starý kontinent priviezli a tie si pre svoj neobvyklý dizajn rýchlo našli svojich majiteľov. V roku 1982 potom vznikol prvý obchod v Dánsku a postupne sa Pandora rozšírila do celého sveta. V čom tkvie ich kúzlo a úspech? V tom, že výsledný šperk je odrazom kreativity a osobitej tvorby jeho nositeľky. Pandora vás proste zapojí do hry.

Osobitá a hravá Pandora

Sú šperky, ktoré pripomenú toho, kto ich daroval. Ale šperky Pandora vedia viac. S korálkami najrôznejších tvarov, farieb a motívov pri sebe obdarovaná môže nosiť celé príbehy. Vždy, keď jej bude smutno, na duchu ju pozdvihne srdiečko od vás alebo kytička od otca, ktorá sa jej na náramku bude hojdať. Aj dokončenie štúdia, narodenie dcéry alebo ten skvelý víkend, ktorý s vami strávila v Paríži, jej môžete pripomenúť príveskom či korálkom v tvare promočnej čiapky, cumlíka či Eiffelovky. Osobitý šperk potom môže rozlične premieňať a dopĺňať podľa toho, ako sa mení aj sám život. Výber je naozaj pestrý a medzi korálkami určite nájdete svojich favoritov. Ak si nie ste istý, zvoľte nejaký univerzálny korálik vykladaný čírymi kamienkami. Žiadnu ženu neurazí ani štvorlístok alebo jednoduché srdce.

Ako vybrať správnu veľkosť náramku Pandora?

Ak budete kupovať svojej drahej polovičke nový náramok, nezabudnite zvoliť správnu veľkosť. Tá by mala byť cca o 2,5 cm väčšia ako je obvod zápästia. Náramok sa môže nosením a veľkým počtom korálok trochu vytiahnuť (zhruba o 1 cm), preto sa odporúča zaobstarať k nemu klipy, ktoré nežiaducemu natiahnutiu zabránia.

Pandora to nie sú iba náramky

Aj keď ich sláva stojí hlavne na rozmanitých náramkoch, novo môžete zbierať korálky aj na prívesok na krk. Navyše v ponuke nájdete aj náušnice a krásne prstene. Pandora je hravá, trblietavá a pre širokú ponuku nádherných korálok a klipov naozaj originálna. Na svoje si prídu milovníčky striebra, tiež aj obdivovateľky zlata či populárneho ružového zlata. Najobľúbenejšie kolekcie Moments, Reflexions, Rose, Shine či roztomilé Disney ponúkajú všetko, čo si len ženské srdce môže priať. 

Ak teda vaša drahá po niektorom z blýskavých šperkov túži, urobte jej radosť a darujte jej Pandoru. Správne zvolený šperk pre ňu bude mať oveľa väčšiu hodnotu, než je len finančná stránka veci. A či sa vám do fronty predsa len stúpnuť nechce, skúste sa porozhliadnuť v našom e-shope, kde môžete nakúpiť šperky v pohodlí domova.