Exotické vôňa Afriky

Exotické vôňa Afriky

Blíži sa deň ako žiadny iný. Deň Afriky nie je len pripomienkou problémov, ktoré nemožno ignorovať, je to zároveň sviatok, ktorý oslavuje africkú jednotu. V neposlednom rade to však znamená aj deň exotických chutí a podmanivých vôní. Ktorá z nich očarí vás?

Deň Afriky existuje od roku 1963. Oslavuje sa 25. mája. Závažné problémy aj chudoba africký kontinent sužujú dodnes, jeho prírodné krásy to však nijako nespochybňuje. Oslávte tento deň v plnej paráde, spoznajte nepoznané, a – ak sa tak rozhodnete – podajte pomocnú ruku tým, čo to potrebujú.

Orientálna vôňa pre vás

Dámske vône

Givenchy Organza

Máte záujem o kvet afrického pomarančovníka? Potom vás priamo nadchne dámska toaletná voda Givenchy Organza, ktorá je spojením nadčasovej elegancie a živočíšnej zmyselnosti. Jazmín, gardénia a muškátový oriešok, sú ako dotyk slnečných lúčov. Céder, santalové drevo, vanilka a ambra, ktoré tvoria základ tohto dámskeho parfumu, zase dokonale podčiarknu vašu ženskosť. Objavte v sebe nespútanú bohyňu.

Tom Ford Velvet Orchid

Orientálny a kvetinový dámsky parfum, ktorý si vás úplne podmaní. Luxusná a veľmi vkusná dámska vôňa, ktorej srdce tvorí - okrem iného - jazmín, orchidea, čierna orchidea, hyacint a Madagaskarský vetiver.

Pánske vône

Versace pour Homme Oud Noir

Energická toaletná voda pre mužov Versace pour Homme Oud Noir, je ako vlahý vánok uprostred púšte. Výraznou prísadou je oud, čierne korenie, kadidlo, šafran, ďalej pocítite agarové drevo, kožu, pačuli, kardamón a horký pomaranč.

Davidoff Horizon Extreme

Tešiť sa môžete na drevité jantárové tóny, grapefruit, zázvor, rozmarín, kožu a mnohé ďalšie, nemenej prekvapivé, vonné zložky – tento pánsky parfum vás bude motivovať.

Niche

Vybrať si môžete aj z mnohých unikátnych vôní, ktoré nemajú obdobu a to vďaka svojej jedinečnosti a špeciálnym prísadám zo vzdialených kútov sveta. U nás nájdete orientálne pánske i dámske niche parfumy, a dokonca aj niche parfumy unisex. Verte, že za tú cenu rozhodne stoja.

Ešte nemáte vybraté? Ďalšie orientálne parfumy nájdete tu. Výber je naozaj široký a rozmanitý.