Vône do bytu Yankee Candle

Máte vybrané 60 POLOŽIEK

Zoznam produktov

Načítať predchádzajúce výrobky

Yankee Candle Berry Mochi

vonná sviečka
Yankee Candle Berry Mochi 411 g
skladom 2 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Berry Mochi prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto sladká vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Warm Cashmere

vonná sviečka
Yankee Candle Warm Cashmere vonná sviečka 623 g
skladom 2 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Warm Cashmere prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto svieža vôňa vám spríjemní každý deň.

 • Novinka
Yankee Candle Mango Peach Salsa 22 g
skladom 3 ks

Yankee Candle Mulberry & Fig Delight

vonná sviečka
Yankee Candle Mulberry & Fig Delight vonná sviečka 411 g
skladom 1 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Mulberry & Fig Delight prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto ovocná vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Black Coconut

vonná sviečka
Yankee Candle Black Coconut vonná sviečka 411 g
skladom

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Black Coconut prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto ovocná vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Midnight Jasmine

vonná sviečka
Yankee Candle Midnight Jasmine vonná sviečka 104 g
skladom 3 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Midnight Jasmine prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto kvetinová vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Tranquil Garden

vonná sviečka
Yankee Candle Tranquil Garden vonná sviečka 411 g
skladom 3 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Tranquil Garden prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto kvetinová vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Sweet Plum Sake

vonná sviečka
Yankee Candle Sweet Plum Sake vonná sviečka 411 g
skladom 3 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Sweet Plum Sake prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto ovocná vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Salt Mist Peony

vonná sviečka
Yankee Candle Salt Mist Peony vonná sviečka 96 g
skladom 3 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Salt Mist Peony prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto kvetinová vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Camellia Blossom

vonná sviečka
Yankee Candle Camellia Blossom vonná sviečka 411 g
skladom 3 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Camellia Blossom prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto kvetinová vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Candlelit Cabin

vonná sviečka
Yankee Candle Candlelit Cabin 104 g
skladom 3 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Candlelit Cabin prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto drevitá vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Golden Autumn

vonná sviečka
Yankee Candle Golden Autumn vonná sviečka 411 g
skladom 1 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Golden Autumn prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto kvetinová vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Baby Powder

vonná sviečka
Yankee Candle Baby Powder vonná sviečka 104 g
skladom 2 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Baby Powder prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto svieža vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Winter Night Stars

votívna sviečka
Yankee Candle Winter Night Stars 49 g
skladom 2 ks

Votívna sviečka Yankee Candle z kolekcie prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Sun-Warmed Meadows

vonná sviečka
Yankee Candle Sun-Warmed Meadows vonná sviečka 96 g
skladom

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Sun-Warmed Meadows prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto svieža vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle The Last Paradise

vonná sviečka
Yankee Candle The Last Paradise vonná sviečka 104 g
skladom 2 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie The Last Paradise prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto kvetinová vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Cactus Flower & Agave

vonná sviečka
Yankee Candle Cactus Flower & Agave vonná sviečka 96 g
skladom 1 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Cactus Flower & Agave prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto svieža vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Calamansi Cocktail

vonná sviečka
Yankee Candle Calamansi Cocktail vonná sviečka 411 g
skladom 3 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Calamansi Cocktail prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto citrusová vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Jasmine & Pomelo

vonná sviečka
Yankee Candle Jasmine & Pomelo vonná sviečka 96 g
skladom 2 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Jasmine & Pomelo prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto kvetinová vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Woodland Road Trip

vonná sviečka
Yankee Candle Woodland Road Trip vonná sviečka 623 g
skladom

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Woodland Road Trip prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto drevitá vôňa vám spríjemní každý deň.

Ďalšie produkty

Vône do bytu Yankee Candle

Teplo a vôňa sú pocity, ktoré si často spájame s domovom.  Dodajte svojmu domovu príjemne hrejivé osvetlenie a voňavú atmosféru s vonnou sviečkou Yankee Candle od spoločnosti Kohl's! Vonné sviečky Yankee Candle netreba príliš predstavovať. Patria k najobľúbenejším sviečkam na svete. Náš výber vonných sviečok Yankee Candle je široký a máme vám čo ponúknuť. Sviečky Yankee Candle doslova pozývajú vašich priateľov a rodinu k odpočinku a uvoľneniu. Ponúkame veľký výber sviečok Yankee Candle, z ktorých si môžete vybrať svoju vysnívanú vôňu. To znamená, že existuje vôňa, ktorá sa dokonale hodí do každej miestnosti vo vašej domácnosti.

Ak chcete ľahko vytvoriť príjemný obytný priestor s upokojujúcou vôňou, pridajte sviečku Yankee Candle od spoločnosti Kohl's do akejkoľvek miestnosti a vytvorte si príjemný, teplý a útulný domov! Sviečky Yankee Candle môžete samozrejme umiestniť aj do obchodov a kancelárií, aby ste dotvorili atmosféru a navodili pocit pokoja a uvoľnenia.

Typy sviečok Yankee Candle

Spoločnosť Yankee Candle je samozrejme najznámejšia svojím širokým sortimentom vonných sviečok v nádobách. Ide o typické sviečky, ktoré sú k dispozícii v niekoľkých veľkostiach, so širokou škálou vôní a dodávajú sa s jedným, dvoma alebo tromi knôtmi.

Vône sviečok v pohároch zahŕňajú všetko od hrejivých vôní, ku ktorým sa ľahko pritúlite počas chladnej zimnej noci, až po osviežujúce vône, ktoré kedykoľvek dodajú vášmu domovu jemnú atmosféru. A vďaka peknému vzhľadu nádobiek s klasickým dizajnom a sofistikovanosťou bude každá sviečka Yankee Candle dokonale ladiť s interiérom vášho domova.

Okrem sviečok v nádobách ponúka obchod Kohl's aj ďalšie vonné doplnky Yankee Candle, ktoré váš domov príjemne prevonia. Tieto výrobky zahŕňajú topiace sa vosky, ohrievače vosku, vonné guľôčky, difuzéry, osviežovače vzduchu do auta a ďalšie!

S kompletnou kolekciou výrobkov Yankee Candle sa budete vo svojom domove cítiť veľmi príjemne a uvidíte, že aj vaši priatelia sa k vám budú radi vracať. Krásne vône naplnia každú miestnosť vôňami, ktoré ponúkajú pohodlie a nekonečnú relaxáciu.

Filtrovať

Portfólio

Určenie

Značka

 • A
 • B
 • C
 • D
 • E
 • F
 • G
 • H
 • I
 • J
 • K
 • L
 • M
 • N
 • O
 • P
 • Q
 • R
 • S
 • T
 • U
 • V
 • W
 • X
 • Y
 • Z

 • Vybrat kolekci

Kategórie

Typ produktu

Druh vône

Typ knôtu