Vône do bytu Yankee Candle

Máte vybrané 69 POLOŽIEK

Zoznam produktov

Načítať predchádzajúce výrobky

Yankee Candle Exotic Bergamot

vonná sviečka
Yankee Candle Exotic Bergamot vonná sviečka 347 g
skladom 1 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Exotic Bergamot prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto svieža vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Citrus Grove

vonná sviečka
Yankee Candle Citrus Grove vonná sviečka 347 g
skladom 2 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Citrus Grove prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto svieža vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Camellia Blossom

vonná sviečka
Yankee Candle Camellia Blossom vonná sviečka 623 g
skladom 2 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Camellia Blossom prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto kvetinová vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Salt Mist Peony

vonná sviečka
Yankee Candle Salt Mist Peony vonná sviečka 552 g
skladom 1 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Salt Mist Peony prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto kvetinová vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Fresh Cut Roses

vonná sviečka
Yankee Candle Fresh Cut Roses vonná sviečka 623 g
skladom 1 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Fresh Cut Roses prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto kvetinová vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Evening Star

vonná sviečka
Yankee Candle Evening Star vonná sviečka 552 g
skladom 1 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Evening Star prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto kvetinová vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Cinnamon Stick

vonná sviečka
Yankee Candle Cinnamon Stick vonná sviečka 104 g
skladom

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Cinnamon Stick prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto sladká vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle The Last Paradise

vonná sviečka
Yankee Candle The Last Paradise vonná sviečka 623 g
skladom 2 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie The Last Paradise prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto kvetinová vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Rice Milk & Honey

vonná sviečka
Yankee Candle Rice Milk & Honey vonná sviečka 347 g
skladom 2 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Rice Milk & Honey prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto sladká vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Sweet Nectar Blossom

vonná sviečka
Yankee Candle Sweet Nectar Blossom vonná sviečka 347 g
skladom 3 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Sweet Nectar Blossom prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto kvetinová vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Sunlight Sands

vonná sviečka
Yankee Candle Sunlight Sands vonná sviečka 347 g
skladom 3 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Sunlight Sands prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto kvetinová vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Sheer Linen

vonná sviečka
Yankee Candle Sheer Linen vonná sviečka 347 g
skladom 3 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Sheer Linen prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto svieža vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Homemade Herb Lemonade

votívna sviečka
Yankee Candle Homemade Herb Lemonade votívna sviečka 49 g
skladom 1 ks

Votívna sviečka Yankee Candle z kolekcie Homemade Herb Lemonade prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto citrusová vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Sea Salt & Lavender

vonná sviečka
Yankee Candle Sea Salt & Lavender vonná sviečka 552 g
skladom 1 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Sea Salt & Lavender prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto ovocná vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Baby Powder

vonná sviečka
Yankee Candle Baby Powder vonná sviečka 623 g
skladom 1 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Baby Powder prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto svieža vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Cactus Flower & Agave

vonná sviečka
Yankee Candle Cactus Flower & Agave vonná sviečka 552 g
skladom 1 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Cactus Flower & Agave prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto svieža vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Fluffy Towels

vonná sviečka
Yankee Candle Fluffy Towels vonná sviečka 623 g
skladom 2 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Fluffy Towels prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto svieža vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Jasmine & Pomelo

vonná sviečka
Yankee Candle Jasmine & Pomelo vonná sviečka 552 g
skladom 2 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Jasmine & Pomelo prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto svieža vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Grapevine & Saffron

vonná sviečka
Yankee Candle Grapevine & Saffron vonná sviečka 552 g
skladom 2 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Grapevine & Saffron prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto ovocná vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Beach Escape

vonná sviečka
Yankee Candle Beach Escape vonná sviečka 623 g
skladom 3 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Beach Escape prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto kvetinová vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Beautiful Day

vonná sviečka
Yankee Candle Beautiful Day vonná sviečka 623 g
skladom 2 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Beautiful Day prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto kvetinová vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Dried Lavender & Oak

vonná sviečka
Yankee Candle Dried Lavender & Oak vonná sviečka 623 g
skladom 1 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Dried Lavender & Oak prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto kvetinová vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Cliffside Sunrise

vonná sviečka
Yankee Candle Cliffside Sunrise vonná sviečka 104 g
skladom 2 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Cliffside Sunrise prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto ovocná vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Sea Minerals

vonná sviečka
Yankee Candle Sea Minerals vonná sviečka 347 g
skladom 2 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Sea Minerals prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto svieža vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Sun-Warmed Meadows

vonná sviečka
Yankee Candle Sun-Warmed Meadows vonná sviečka 552 g
skladom 2 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Sun-Warmed Meadows prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto svieža vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Midsummer's Night

vonná sviečka
Yankee Candle Midsummer's Night vonná sviečka 623 g
skladom 2 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Midsummer's Night prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto svieža vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Vanilla

votívna sviečka
Yankee Candle Vanilla votívna sviečka 49 g
skladom 1 ks

Votívna sviečka Yankee Candle z kolekcie Vanilla prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto sladká vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Moonlit Blossoms

vonná sviečka
Yankee Candle Moonlit Blossoms vonná sviečka 104 g
skladom 2 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Moonlit Blossoms prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto ovocná vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Midnight Jasmine

vonná sviečka
Yankee Candle Midnight Jasmine vonná sviečka 411 g
skladom 3 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Midnight Jasmine prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto kvetinová vôňa vám spríjemní každý deň.

Yankee Candle Mango Peach Salsa

vonná sviečka
Yankee Candle Mango Peach Salsa vonná sviečka 623 g
skladom 3 ks

Vonná sviečka Yankee Candle z kolekcie Mango Peach Salsa prevonia váš domov na dlhú dobu. Táto ovocná vôňa vám spríjemní každý deň.

Ďalšie produkty

Vône do bytu Yankee Candle

Teplo a vôňa sú pocity, ktoré si často spájame s domovom.  Dodajte svojmu domovu príjemne hrejivé osvetlenie a voňavú atmosféru s vonnou sviečkou Yankee Candle od spoločnosti Kohl's! Vonné sviečky Yankee Candle netreba príliš predstavovať. Patria k najobľúbenejším sviečkam na svete. Náš výber vonných sviečok Yankee Candle je široký a máme vám čo ponúknuť. Sviečky Yankee Candle doslova pozývajú vašich priateľov a rodinu k odpočinku a uvoľneniu. Ponúkame veľký výber sviečok Yankee Candle, z ktorých si môžete vybrať svoju vysnívanú vôňu. To znamená, že existuje vôňa, ktorá sa dokonale hodí do každej miestnosti vo vašej domácnosti.

Ak chcete ľahko vytvoriť príjemný obytný priestor s upokojujúcou vôňou, pridajte sviečku Yankee Candle od spoločnosti Kohl's do akejkoľvek miestnosti a vytvorte si príjemný, teplý a útulný domov! Sviečky Yankee Candle môžete samozrejme umiestniť aj do obchodov a kancelárií, aby ste dotvorili atmosféru a navodili pocit pokoja a uvoľnenia.

Typy sviečok Yankee Candle

Spoločnosť Yankee Candle je samozrejme najznámejšia svojím širokým sortimentom vonných sviečok v nádobách. Ide o typické sviečky, ktoré sú k dispozícii v niekoľkých veľkostiach, so širokou škálou vôní a dodávajú sa s jedným, dvoma alebo tromi knôtmi.

Vône sviečok v pohároch zahŕňajú všetko od hrejivých vôní, ku ktorým sa ľahko pritúlite počas chladnej zimnej noci, až po osviežujúce vône, ktoré kedykoľvek dodajú vášmu domovu jemnú atmosféru. A vďaka peknému vzhľadu nádobiek s klasickým dizajnom a sofistikovanosťou bude každá sviečka Yankee Candle dokonale ladiť s interiérom vášho domova.

Okrem sviečok v nádobách ponúka obchod Kohl's aj ďalšie vonné doplnky Yankee Candle, ktoré váš domov príjemne prevonia. Tieto výrobky zahŕňajú topiace sa vosky, ohrievače vosku, vonné guľôčky, difuzéry, osviežovače vzduchu do auta a ďalšie!

S kompletnou kolekciou výrobkov Yankee Candle sa budete vo svojom domove cítiť veľmi príjemne a uvidíte, že aj vaši priatelia sa k vám budú radi vracať. Krásne vône naplnia každú miestnosť vôňami, ktoré ponúkajú pohodlie a nekonečnú relaxáciu.

Filtrovať

Súčasne ide vybrať len jeden parameter.

Doprava zdarma

Portfólio

Značka

 • A
 • B
 • C
 • D
 • E
 • F
 • G
 • H
 • I
 • J
 • K
 • L
 • M
 • N
 • O
 • P
 • Q
 • R
 • S
 • T
 • U
 • V
 • W
 • X
 • Y
 • Z

 • Vybrat kolekci

Kategórie

Typ produktu

Druh vône

Typ knôtu