Akčná ponuka Lacoste

Akčná ponuka Lacoste

Pozrieť si ponuku


Keď chceme vyzerať skvele a zároveň sa cítiť pohodlne, niet lepšej voľby ako sa obliecť v športovo-elegantnom duchu. To dobre vedel aj slávny francúzsky tenista René Lacoste, keď roku 1933 založil svoju vlastnú značku ležérneho oblečenia. Jeho slávne polo tričko s golierikom si zamilovali nielen vyznávači bieleho športu, ale všetci, ktorí dbali na svoj výzor a pritom sa chcú cítiť komfortne.


Kto by dnes nepoznal logo zeleného krokodíla, ktoré hrdo nesie každý produkt z dielne Lacoste. Práve tak totiž populárneho tenistu prezývali. Značka už dávno nevyrába len tričká, ale v jej portfóliu nájdete aj módne doplnky, hodinky a parfumy. Aj po viac ako sto rokoch od svojho založenia si k nej nachádzajú cestu ľudia všetkých generácií, ktoré spája láska ku kvalitným produktom a dobrý vkus v móde. Pridáte sa tiež do klubu?


Vyberte si to najlepšie z dielne francúzskej značky Lacoste:


Spoznajte praktické a elegantné hodinky Lacoste


Pretože sa značka Lacoste zrodila na tenisovom ihrisku, nie je prekvapením, že sa aj hodinky, ktoré vyrába nesú v športovom duchu. No zároveň im nechýba elegancia, čisté línie a hlavne prvotriedna kvalita, na ktorú je spoľahnutie.

Pánske hodinky Lacoste budú charizmatickou ozdobou zápästia každého moderného muža. Budú vám robiť perfektnú spoločnosť v každej situácii, či už sa zúčastňujete obchodného rokovania, alebo si po práci skočíte zašportovať. V ponuke nájdete nádherné hodinky s komplikovanejšími ciferníkmi a elegantnými koženými remienkami, rovnako ako športovo ladené modely najrôznejších farieb.

Všetkým dámam, ktoré majú dobrý vkus a neholdujú lacno prezdobeným modelom, sa musia dámske hodinky Lacoste zapáčiť. Vybrať si medzi nimi ale nie je ľahké. Dáte prednosť elegantným modelom s koženým remienkom a zlatým ciferníkom, alebo radšej zvolíte farebné športové hodinky? Nech už si zvolíte akékoľvek, spoľahnúť sa môžete na kvalitné spracovanie a dlhú životnosť.

Lacoste nezabúda ani na našich najmenších! Vyberajte z veselých detských hodiniek Lacoste, ktoré si zamilujú chlapci aj dievčatá.


Privoňajte si k energickým a sviežim parfumom Lacoste

Keď si predstavíme typické francúzske parfumy, zrejme sa nám vybavia veľmi elegantné a sofistikované vône, ktoré majú storočnú históriu. Francúzsko má ale veľa tvárí. To dokazujú aj tak obľúbené parfumy Lacoste, ktoré rozhodne nepatria medzi ťažké púdrové vône. Práve naopak. Týmto parfumom nechýba ľahkosť, sviežosť a mladistvý elán, ktorý s radosťou prepožičia každému, kto má záujem. Nestoja tisíce, napriek tomu majú veľa čo ponúknuť a ich kvalita nezaostáva za drahými konkurentmi. Vyskúšajte ich a uvidíte sami, že sa vám dostanú pod kožu.

Medzi najobľúbenejšie dámske vône Lacoste rozhodne patrí kvetinovo-drevitá Pour Femme, alebo citrusová Touch of Pink. Páni zabodujú s citrusovou klasikou Lacoste Essential, alebo toaletnou vodou Lacoste Eau de Lacoste L.12.12. Blanc, ktorá sa nesie v športovom duchu.