Antonio Banderas The Golden Secret 100 ml

toaletná voda pre mužov

Značka : Antonio Banderas Kolekcia: The Golden Secret
Kód: 509

Toaletná voda The Golden Secret od značky Antonio Banderas bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.

nie je skladom

Popis Antonio Banderas The Golden Secret

Charizmatický herec Antonio Banderas uviedol na trh novú vôňu pre mužov The Golden Secret, ktorá sa stáva novšou, vylepšenou verziou úspešnej toaletnej vody The Secret. Noblesná vôňa bola stvorená pre tajomného a charizmatického muža, ktorý presne vie, čo chce a tvrdo si za svojím cieľom ide. Jej nositeľ je úprimný a nekonečne príťažlivý, takže má povesť lámača ženských sŕdc. Ale len tá jediná, osudová žena, dokáže nájsť správny kľúč k jeho zamknutému srdcu. Vzrušujúca korenistá vôňa Antonio Banderas  The Golden Secret vás ihneď po otvorení omámi čarovnou mätou, zelenými tónmi a nespútaným jablkom. Jej srdce si získa aj to vaše, a to vďaka zmyselnému koreniu, muškátovému oriešku a rasci. Samotný záver sa nesie v znamení čistého pižma, cédru a neskrotnej kože.

Nebojte sa byť odlišný a vyskúšajte luxusnú toaletnú vodu Antonio Banderas The Golden Secret, ktorá vám otvorí cestu k mnohým novým a nepoznaným zážitkom. Strčte svojich konkurentov definitívne do vrecka a ukážte im, kto je tu skutočný pán!

Spýtajte sa odborníkov

Predtým než nám zavoláte, pozrite sa na odpovede na najčastejšie dotazy.

Pon - Pia 9:00 - 17:00

NEVIETE SI RADY S ODBORNÝMI TERMÍNY?

Hlava

Hlava

jablko, mäta, zelené tóny 

Srdce

Srdce

korenie, muškátový oriešok, rasca 

Základ

Základ

céder, koža, pižmo 

Hodnotenie našich zákazníkov

Vložiť recenziu k produktu Antonio Banderas The Golden Secret toaletná voda pre mužov 100 ml

Varianty Antonio Banderas The Golden Secret

Podobné produkty

Nájdite ďalšie kúsky

Naposledy Ste prezerali

Vyhľadávam...
Vyhľadávam...
up