Baldessarini Private Affairs 50 ml

Baldessarini Private Affairs 50 ml

toaletná voda pre mužov

Toaletná voda Private Affairs od značky Baldessarini bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.

nie je skladom

  • Hlava bergamot, jalovec, muškátový oriešok

  • Srdce levanduľa, muškát

  • Základ cédrové drevo, koža, santalové drevo, vlašský orech

Popis Baldessarini Baldessarini Private Affairs

Inšpiráciou pre parfémy Hugo Boss Baldessarini Private Affairs sa stala výrazná zmyselnosť exkluzívnej kože predstavujúcej rýdzi mužný akcent. Dopĺňa ju klasický fougerový tón vyzdvihujúci jej osobitosť a vyvažujúci svieži úvod. Výsledkom je pozoruhodná kombinácia osvieženia a mužnosti zvýrazňujúca osobnosť svojho nositeľa, unikátneho a originálneho.

Nestarnúca elegancie a rýdza mužnosť stojí za voľbou farieb, ktoré dostala vôňa Hugo Boss Baldessarini Private Affairs do vienka. Platina, v kombinácii s elegantnou čiernou, predstavuje dokonalý vizuálny obraz. Logo Baldessarini, vyrazené na luxusne platinovej plakete, dekoruje lesklý čierny flakón. Meno vône je na flakóne zámerne vynechané, iba vlastník a ďalšie "zasvätenia" poznajú jej tajomstvo. Masívne platinový uzáver symbolizuje sofistikovanosť celého diela. Tomuto poňatiu zodpovedá aj krabička z čierneho kartónu jemne orámovaná prúžkom platiny. Uprostred dominuje názov vône vyvedený v modrých literách a pod ním sa vyníma svetoznáme logo Baldessarini. Vôňa strong> Baldessarini Private Affairs bola na trh uvedená v roku 2011. 

Čítajte viac

Spýtajte sa odborníkov

Predtým než nám zavoláte, pozrite sa na odpovede na najčastejšie dotazy.

Pon - Pia 9:00 - 17:00

Položiť otázku Zavrieť formulár

Hodnotenie našich zákazníkov

Buďte prvý, kto ohodnotí produkt.

Pridať hodnotenie Zavrieť formulár

Vložiť recenziu k produktu Baldessarini Private Affairs toaletná voda pre mužov 50 ml

Vaše hodnocení:

Varianty Baldessarini Baldessarini Private Affairs