Jean P. Gaultier Le Beau Male 10 ml

toaletná voda pre mužov Odstrek

Značka : Jean P. Gaultier Kolekcia: Le Beau Male
Kód: 78361

Toaletná voda Le Beau Male od značky Jean P. Gaultier bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 10 ml vami vybraté vône.

nie je skladom

Popis Jean P. Gaultier Le Beau Male

Už je tomu takmer dve desaťročia, čo svetom parfémov nezvratne otriasol "Le Male" od Jean Paul Gaultiera. V marci roku 2013 prichádza ďalší jeho nástupník Jean P. Gaultier Le Beau Male, ktorý je predzvesťou "homme fatal" so sebaistým sex-appealom.

Kto iný ako Francis Kurkdjian, geniálny tvorca "Le Male", sa nemohol lepšie zhostiť úlohy stvoriť pre Gaultiera tento nový parfém a zároveň tak pretvoriť legendárnu harmóniu a napísať nový príbeh muža - nový príbeh mužnosti. V parfému Jean P. Gaultier Le Beau Male je použitie silnej dávky mäty, paliny, levandule a pižma. Mäta, bylina háremov, považovaná v staroveku za mocný sexuálny stimulant, v kombinácii s palinou mnohonásobne umocňuje čuchový vnem. Palina, bylina bohyne lovu Diany, ktorá sa nosila na koži ako ochrana pred otravami a úpalom, uvoľňuje vôňu nie nepodobnou vôňu svojho nebezpečného príbuzného paliny pravej. Levanduľa, využívaná vždy, keď je potrebné umocniť charakter sviežosti, si ponecháva svoju úlohu hlavného nositeľa prvku celej vône. Akcenty pomarančového kvetu a šalvie prepožičiavajú vôni náboj energie. Kombinácia všetkých zložiek parfému ponúka jedinečnú súhru teplých a studených tónov.

Jean P. Gaultier Le Beau Male je stvorený, aby odkryl erotický potenciál, ktorý sa skrýva v každom mužovi a stimuloval všetky jeho zmysly. 

Spýtajte sa odborníkov

Predtým než nám zavoláte, pozrite sa na odpovede na najčastejšie dotazy.

Pon - Pia 9:00 - 17:00

NEVIETE SI RADY S ODBORNÝMI TERMÍNY?

Hlava

Hlava

mäta, palina 

Srdce

Srdce

kvet pomaranča, levanduľa, šalvia 

Základ

Základ

pižmo 

Hodnotenie našich zákazníkov

Vložiť recenziu k produktu Jean P. Gaultier Le Beau Male toaletná voda pre mužov 10 ml Odstrek

Varianty Jean P. Gaultier Le Beau Male

Podobné produkty

Nájdite ďalšie kúsky

Naposledy Ste prezerali

Vyhľadávam...
Vyhľadávam...
up