MAGAZÍN

TOP 5 hollywoodskych náušníc

Ema Kováčiková | 10. 5. 2020

Hovorí sa, že nič netrvá večne, ani hollywoodska sláva. V otázke módy je to ale presne naopak. To, čo raz zožalo obdiv na červenom koberci a bolo navždy zvečnené na striebornom plátne, sa navždy zapíše do svetových trendov a často vytvorí neodmysliteľnú súčasť nielen nadčasových šatníkov, ale napríklad aj šperkovníc, ako v týchto piatich prípadoch.

Celý článek

Dámske hodinky s veľkým ciferníkom očaria okolie

Ema Kováčiková | 27. 4. 2020

Hodinky, vďaka ktorým budete všade včas a ešte dokonale vyšperkujú váš outfit. Dámske hodinky s veľkým ciferníkom sú nielen štýlové, nadčasové, ale taktiež ani neujdú pozornosti okolia. V čom tkvie ich jedinečnosť a čo vypovedajú o svojej majiteľke? To sa dozviete v našom článku.

Celý článek

Ako sa zoznámiť so ženou?

Ema Kováčiková | 14. 4. 2020

Prvý dojem je ten najdôležitejší. To, ako zapôsobíte, môže ovplyvniť váš budúci úspech či neúspech. Ak chcete byť čo najúspešnejší, nesmiete nič zanedbať. Ako ale zvýšiť šance na úspech na maximum?

Celý článek

10 tipov, ako si užiť Veľkú noc aj v čase karantény

Ema Kováčiková | 9. 4. 2020

Ste smutní z toho, že tohtoročná Veľká noc sa ponesie v duchu koronavirovej pandémie? Možno je práve teraz ten správny čas oddýchnuť si od stresujúcich správ a po dlhej dobe zamerať pozornosť na niečo iné. Prinášame vám 10 tipov, ako si tento rok užiť Veľkú noc a zabudnúť na chvíľu na všetko nepríjemné, čo so sebou dnešná doba prináša.

Celý článek

Parfumy jar 2020

Ema Kováčiková | 7. 4. 2020

S prvými teplými slnečnými dňami sa v nás prebúdza nová vlna pozitívnej energie a životná sila. K jarnému obdobiu patria ľahké, svieže a vzdušné vône, ktoré nás povzbudia a dodajú pocit sviežosti. V parfumoch tak môžeme cítiť vôňu kvetov, citrusov, mäty, zeleného čaju alebo šťavnatého ovocia.

Celý článek

Veľkonočné tradície deň za dňom

Ema Kováčiková | 3. 4. 2020

Ako oslavovali Veľkú noc naši predkovia? Aké zvyky a tradície by sa mali počas Veľkej noci udržiavať? To sa dozviete v článku v našom magazíne Brasty.

Celý článek

9 pánskych vôní, ktoré zvedú každú ženu

Ema Kováčiková | 30. 3. 2020

Používanie parfumov, v dnešnej dobe eliminácie rodových úloh, už nie je výhradne ženskou záležitosťou. Preč sú doby, kedy bol prototypom naozajstného muža ťažko pracujúci atlét so špecifickým zápachom. Pri snahe zapôsobiť na opačné pohlavie tak v dnešnej dobe musia muži nielen dbať o svoj zovňajšok, ale tiež zabezpečiť, aby sa pre vytúženú partnerku nestali odpudivými práve nepríjemným zápachom, ktorému sa po celodenných aktivitách nikto z nás nevyhne.

Celý článek

Ako vybrať ten pravý dámsky parfum?

Ema Kováčiková | 27. 3. 2020

Do vône sa zamilujete na prvé privoňanie, alebo jednoducho nie je tou pravou a musíte hľadať ďalej. Ku všetkému je dôležité zistiť, ako sa vôňa rozvinie práve na vašej pokožke. Je známe, že rovnaká vôňa na každom z nás vonia inak. Podľa čoho si teda vyberiete dámsky parfum priamo pre vás?

Celý článek

Prečo sú digitálne hodinky tak obľúbené?

Ema Kováčiková | 24. 3. 2020

Digitálne hodinky patria spolu s klasickými ručičkovými hodinkami k obľúbenému módnemu doplnku, a to ako u pánov, tak i u žien. Digitálne hodinky bývajú spravidla prehľadnejším ukazovateľom času, ktoré ponúkajú oveľa viac funkcií, ako klasické ručičkové hodinky.

Celý článek

Parfumy Chanel si zamilujete

Ema Kováčiková | 23. 3. 2020

Niet sa čomu čudovať, že je Gabrielle Bonheur Chanel považovaná za kráľovnú módy. Zakladateľke tejto značky sa podarilo očariť celý svet a to nielen svojimi róbami, ale aj parfumami.

Celý článek
Vyhľadávanie
Vyhľadávam...
Vyhľadávam...
up