MAGAZÍN

Dámske šperky podľa znamenia zverokruhu

Pavlína Balogová | 19. 5. 2020

Neviete si rady s výberom šperkov? Skúste zvoliť ten najvhodnejší kúsok podľa vášho dátumu narodenia. Šperky podľa znamenia horoskopu môžu byť zaujímavou inšpiráciou, ako sa ozdobiť v súlade s vašou osobnosťou. Objavte tie svoje!

Celý článek

Deň matiek 2020 alebo čím urobiť radosť vašej mamičke?

Pavlína Balogová | 5. 5. 2020

Deň matiek klope na dvere. Už viete, čím vašu mamičku potešíte tentoraz? Ak vám dochádza inšpirácia, pozrite sa na dnešný článok, v ktorom tip na ten správny darček určite nájdete.

Celý článek

Dámske hodinky Tommy Hilfiger vás prekvapia rafinovaným designom

Pavlína Balogová | 17. 4. 2020

Hodinky ako impozantný módny doplnok. Pre dámy ide spravidla o nepostrádateľný prvok, ktorý umocňuje čaro osobnosti a dotvára štýl. Hodinky v sofistikovanom vzhľade oslnia celkovým prevedením a nadčasovým designom. Jedinečné modely pre dievčatá a ženy, ktoré chcú niečo viac.

Celý článek

Ako zregenerovať vlasy prírodnou cestou?

Pavlína Balogová | 5. 4. 2020

Vlasy sú ozdobou každej ženy, často sa k nim však nesprávame tak, ako by sme mali. Farbíme ich, stylujeme a češeme do rôznych (až monštruóznych) účesov, ktoré vyžadujú dávky laku, aby držali svoj tvar a zachovávali ho rovnaký po celý čas, kedy majú reprezentovať ich nositeľku. V tomto článku nájdete zopár skvelých tipov na prírodnú regeneráciu vlasov.

Celý článek

Najlepšie dámske parfumy, ktorým muži neodolajú

Pavlína Balogová | 1. 4. 2020

Výber vhodnej vône je jedným z veľmi dôležitých doplnkov dámskeho outfitu. Každá žena si volí vône, ktoré sú jednak v súlade s jej vkusom, a o ktorých sa súčasne domnieva, že správne zapôsobí na konkrétne okolie. Z tohto dôvodu tiež ženy zvyčajne vlastnia viac parfumov, ktoré používajú pri rôznych príležitostiach. Na každodenné nosenie je tiež vhodný parfum iného charakteru. Na bežné nosenie by sa mali vyberať typy so sviežimi tónmi, ťažšie a silnejšie parfumy sú vhodné najmä na zvláštne príležitosti a dôležité večerné udalosti.

Celý článek

Aké kvety darovať podľa znamenia?

Pavlína Balogová | 25. 3. 2020

Kvety sú považované za ideálny darček pre každú ženu. Hodia sa k akejkoľvek príležitosti a v niektorých prípadoch sú nevyhnutnosťou, najmä pokiaľ ide o oslavu nejakej významnej udalosti, ako je ukončenie štúdia. Ženy všeobecne preferujú určitý druh kvetiny. Ak sa chcete správne trafiť, môže byť pre vás nápomocné vyberať zloženie kytice podľa znamenia zverokruhu, pretože sa na neho viaže napríklad obľúbená vôňa alebo farba. A aké kvety teda majú jednotlivé znamenia v obľube?

Celý článek

Parfumy Versace: vášeň v každej kvapke

Pavlína Balogová | 26. 2. 2020

Talianska značka Versace ponúka dámske parfumy, pánske parfumy a rôzne módne kolekcie. Medzi výrobkami tejto značky nájdeme kabelky, oblečenie, ale aj topánky alebo napríklad batohy. Či tak alebo tak, najviac spájaná je značka práve s parfumami Versace. Značka má povesť luxusných výrobkov a nadčasovej módy. Dámske parfumy aj pánske parfumy tejto značky snúbi vášeň, provokáciu aj zvádzanie. Sú jemné a hravé a odráža sa v nich talianske tempo života, temperament a rýchly životný štýl.

Celý článek

Sviatok, ktorý patrí deťom

Pavlína Balogová | 27. 5. 2019

Deti majú svoj deň. Medzinárodný deň detí oslávime 1. júna! K tomu samozrejme patrí more zábavy! Akým darčekom svojich najmenších prekvapiť, aby ich nielen bavil, ale zároveň bol aj užitočný? Z čoho sa im vyložene rozžiaria oči?

Celý článek

Top 7 trendov tohtoročnej jari

Pavlína Balogová | 7. 5. 2019

Zaujímajú vás najnovšie trendy? Chcete byť moderná a štýlová? Týchto sedem módnych vychytávok bude počas tejto jari v kurze. Choďte do nich!
 

Celý článek

Trendy účesy 2018 nielen do práce

Pavlína Balogová | 12. 6. 2018

Nosíte stále len rozpustené vlasy, na jednej strane za uchom, alebo obyčajný cop? To chce zmenu! Privstaňte si aspoň občas o pár minút skôr a venujte pozornosť aj svojím vlasom. S trochou inšpirácie môžete vyzerať a hlavne sa cítiť každý deň ako bohyňa.

Celý článek
Vyhľadávanie
Vyhľadávam...
Vyhľadávam...
up