MAGAZÍN

Vyberáme parfum na svadbu, alebo TOP 10 vôní, ktorými zaujmete

Žofia Lišická | 11. 6. 2020

Chystáte sa na svadbu a premýšľate, akú vôňu zvoliť? Prinášame vám prehľad najlepších parfumov vhodných na svadbu. Prečítajte si náš článok a využite ho ako inšpiráciu pre výber vašej vône. Očarujte ostatných svadobných hostí dokonale zvoleným parfumom.

Celý článek

TOP 10 najlepších parfumov pre dievčatá a mladé ženy

Žofia Lišická | 24. 5. 2020

Parfumy sú medzi nami už od čias staroveku. Veď aj vtedy chceli byť ženy príťažlivé a cítiť sa po celý deň sviežo. Stále si ale nemôžete vybrať ten pravý priamo pre vás? Nechajte sa inšpirovať.

Celý článek

Koronavírusová doba: tipy ako prežiť s deťmi doma

Žofia Lišická | 3. 5. 2020

Situácia v školstve sa vzhľadom na pokračujúcu epidémiu nevyvíja nijako ružovo a dokonca sa zdá, že školské lavice, družiny aj škôlky budú zívať prázdnotou až do konca tohto školského roka. Pre deti dlhé prázdniny, pre rodičov výzva rovná zápasu o prežitie.

Celý článek

Ako používať odličovaciu vodu a čo ste o nej nevedeli?

Žofia Lišická | 22. 4. 2020

Správne odličovanie je dôležité najmä preto, že zvyšky skrášľovacích prostriedkov môžu zaniesť pleť tváre a spôsobovať nepríjemné pocity na tvári, ktoré sa môžu v prípade nevhodného ošetrovania pretaviť do závažnejších dermatologických problémov. Odličovanie by malo byť vykonávané pravidelne každý večer, aby si pleť v priebehu noci oddýchla a bola správne hydratovaná.

Celý článek

Ako byť príťažlivá pre mužov?

Žofia Lišická | 21. 3. 2020

Chcete, aby si vás muž všimol? Túžite byť neodolateľná a očarujúca? Potom musíte dodržiavať niekoľko pravidiel. Krása totiž nie je všetko a mnohokrát k získaniu vysnívaného muža nestačí. Potrebujete mať niečo navyše.

Celý článek

5 rád, ako na skvelú silvestrovskú párty

Žofia Lišická | 27. 12. 2019

Oslávte posledný deň v roku štýlovo! Silvester je tu čo nevidieť, tak si prečítajte, aký tento rok zvoliť make-up alebo prečo sa budú hodiť prskavky. Máme pre vás 5 rád, ako si zaručene užiť silvestrovskú párty.

Celý článek

Svet parfumov prehľadne: Druhy vôní

Žofia Lišická | 23. 12. 2019

Akú vôňu si vybrať? Drevitú alebo kvetinovú? A ako sa vlastne od seba líšia jednotlivé druhy vôní? Prečítajte si v našom dnešnom článku. A k tomu navyše prinášame tipy na najlepší parfumy z každej kategórie.

Celý článek

Ako si užiť Vianoce bez stresu

Žofia Lišická | 16. 12. 2019

Vianočné sviatky sú dnes často synonymom stresu, náročných nákupov, prepchatých obchodov, chystania a veľkého upratovania. Chcete, aby tie tohtoročné boli zasa pohodové a pokojné, také, aké by mali byť? Nepodporujte konzum a mrknite, ako sa vyvarovať predvianočnému stresu.

Celý článek

Ako správne vybrať večerné vôňu?

Žofia Lišická | 12. 12. 2019

Výrazné vône? Prečo nie! Či už sa chystáte na ples alebo vás čaká významnejšie večerná udalosť, môžete si ich dovoliť. Ako vybrať tú správnu?

Celý článek

Nie je parfum ako parfum: ako sa v nich vyznať?

Žofia Lišická | 13. 11. 2019

Ak ste niekedy vyberali parfum, či už pre seba alebo pre svoju drahú polovičku, nemohli ste minúť cenové rozdiely aj medzi na prvý pohľad úplne identickými produktami. Jediným viditeľným rozdielom (okrem ceny) boli slová toaletná voda, toaletná voda a parfum. Čo znamená označenie parfumov? Na to vám odpovieme v našom článku.

Celý článek

AKTUÁLNE: DOPRAVA ZADARMO NA VIAC AKO 3 500 PRODUKTOV! VIAC TU

AKTUÁLNE: DOPRAVA ZADARMO NA VIAC AKO 3 500 PRODUKTOV! VIAC TU

Vyhľadávanie
Vyhľadávam...
Vyhľadávam...
up