Štedrá jeseň

Štedrá jeseň

 

Posledná šanca lacno nakúpiť!

Aj keď sa to mnohým z nás vôbec nepáči, leto už definitívne zišlo z kráľovského trónu a moci sa chytila chladnejšia a daždivejšia jeseň. Preto si týmto faktom nekazte dobrú náladu a radujme sa zo skvelých vecí, ktoré nám prináša.... Jedinečné pozadie na vonkajšie fotenie (pestrofarebné lístie, ranné hmly), príjemné teploty na pešie a cyklo výlety, bohatý program divadiel a kín, vôňa zázvorového čaja alebo vareného vína, a taktiež posledná šanca, ako výhodne nakúpiť. 

Hoci do Vianoc zostáva ešte dosť času, určite už tušíte, čím by ste chceli tento rok potešiť aspoň niektorých členov svojej rodiny alebo priateľov ... Želajú si hodinky? Parfém? Kabelku? Alebo profesionálnu vlasovú kozmetiku? To všetko u nás teraz zoženiete s výraznými zľavami!

"Neodkladajte všetky svoje nákupy až na november alebo december. Vzhľadom k nadchádzajúcim vianočným sviatkom sa nižších cien rovnako nedočkáte (naopak pravdepodobne vzrastú) a hlavne riskujete, že veľa vecí už jednoducho nekúpite - buď vám nestihnú prísť včas, alebo ich nájdete s ceduľkou ""vypredané"".


Z akých módnych stromov opadáva to najkrajšie lístie?


Kto počká, ten sa už nedočká... 

 

Prečo čakáte, že prídu ešte lákavejšie zľavy, keď neprídu? Prečo sa spoliehate na to, že aj mesiac pred Vianocami budú sklady plné, a tovar vám dorazí behom pár dní, keď často vôbec nedorazí? A prečo vyrážate na nákupy vždy až s decembrovou výplatou, a potom tŕňom, či zvládnete obdarovať úplne všetkých?

Buďte chytrí a vyhnite sa tento rok predvianočnému stresu z nakupovania darčekov na poslednú chvíľu. S prvými mrazmi zamrznú aj naše ceny, preto teraz máte naozaj poslednú možnosť, ako výhodne nakúpiť všetko, čo potrebujete. V pokoji, lacnejšie ako v decembri, s istotou (že to, čo chcete, naozaj dostanete) a bez nepríjemných "tlačeníc" v kamenných obchodoch.

Ak máte manželku, mamičku, dcéru, sestru alebo švagrinú zaujímajúci sa o módu, zamerajte sa na meno Michael Kors. Či už jej od tohto talentovaného (a v Európe veľmi žiadaného) amerického návrhára zaobstaráte luxusné hodinky, kabelku, peňaženku alebo parfém. Uvidíte, že sa "zblázni" radosťou ... Ak si však na lesk a trblietanie moc nepotrpia, stavte radšej na klasický a takisto neskutočne slušivý vzhľad náramkových hodiniek Daniel Wellington.

Vrcholových i rekreačných športovcov zase nepochybne potešíte jedným z modelov hodiniek Casio z kolekcie G-Shock. Sú totiž vodotesné, odolajú nárazom, majú mnoho užitočných funkcií a navyše vyzerajú skvele!

Vyberte si, objednajte, vymyslite doma spoľahlivú skrýšu na darčeky, a začnite ju plniť už dnes! Skúste to. Až sa totiž všetci okolo vás budú pár týždňov pred Štedrým dňom rozčuľovať nad predraženým alebo nedostupným tovarom, vy už si budete v pokoji vychutnávať vôňu upečených koláčikov a rodinnú pohodu.