5 tipov na krásny valentínsky darček

  • MAGAZÍN
  • 5 tipov na krásny valentínsky darček

5 tipov na krásny valentínsky darček

Sviatok zamilovaných sa blíži. Už viete, ako tento rok potešíte svoju drahú polovičku? Máme pre Vás pár tipov, s ktorými určite zabodujete.

Parfum - voňavá klasika

Čo si budeme hovoriť, parfum nie je zrovna vrchol originality. Ale pokiaľ viete, čo Vašej polovičke voní alebo jej priamo obľúbená vôňa dochádza, máte istotu, že vyberiete správne. Ak navyše budete parfum kupovať Vy, nestane sa Vám, že by Vás druhý prekvapil vôňou, ktorá by sa Vám nepáčila.

K úspešnému výberu Vám môže pomôcť článok o typoch a druhoch parfumov, ktoré Vás navedú tým správnym smerom. Ak aj napriek tomu nechcete riskovať neúspech, vyberte niektorý z najobľúbenejších bestsellerov. Nežné pohlavie určite poteší napríklad Versace Bright Crystal, Paco Rabanne Olympea alebo jemný Chloé Chloé. U mužov zabodujete vôňou Hugo Boss No.6, Lacoste Essential alebo nádherne sviežim Armani Aqua Di Gio.


Šperk vždy poteší  

Medzi obľúbenú klasiku na Valentína patrí samozrejme krásny šperk. Vyberajte s rozvahou a zamerajte sa na to, čo Váš partner alebo partnerka preferuje. Nie je tak ťažké vybrať správne. Zbožňuje Vaša drahá výrazné doplnky s trblietavými prvkami? Darujte jej niečo od Guess. Ak je skôr milovníčkou jednoduchších a elegantnejších šperkov, určite zabodujete značkou Calvin Klein. Pre dobrodružné a nezávislé ženy sa hodí niečo od Paula Hewitta. A pre tvorivé krásky? Istotu nájdete v Pandore.  

Šperky však dávno nie sú výsadou iba žien, ale aj muži sa radi ozdobia. Partnerovi budú sedieť ležérne kožené náramky od Tommyho Hilfigera alebo Guess.  

Najdôležitejšie je aj tak to, že šperk darujete z lásky. Ten, kto bude šperk nosiť, si vždy spomenie práve na Vás a to sa počíta najviac.


Sexy prádielko alebo erotická hračka?

Pokiaľ už dlhšie premýšľate, že by ste si trochu okorenili spoločný čas v posteli, práve na Valentína je ideálna príležitosť kúpiť si novú výbavičku. Skúste napríklad nejakú pikantnejšiu  partnerskú hru, zvodné prádielko alebo erotickú hračku. V dnešnej dobe je výber obrovský, tak nedopustite, aby sa do Vašej postele vkradla nuda a stereotyp. Hrajte si!


Láska prechádza žalúdkom

Pozvanie na večeru do reštaurácie určite nie je zlý nápad, ale možno by ste mohli byť trochu kreatívnejší. Čo tak pripraviť niečo vlastnoručne? Páni, ak sa doma vyhýbate sporáku ako čert krížu, Vašu drahú potešíte aj keby ste mali pripraviť obyčajné vajíčka. Ale keď vyviniete trochu viac úsilia, buďte si istí, že to nezostane bez odmeny. Muži si často myslia, že ženy potrebujú drahé dary, my však omnoho viac oceníme práve snahu a čas, ktorý darčeku venujete. A čo pripraviť na sviatočnú večeru? Hovädzí steak zvládnete jednoducho, rovnako ako aj pečenú rybu alebo špagety carbonara. Inšpirujte sa na internete, na YouTube je veľa návodov, ako pripraviť večeru jednoducho a rýchlo. Potom to chce už len fľašku vína a úspech máte zaručený. A to všetko samozrejme platí aj pre dámy. Dobrá večera alebo lahodný dezert Vášho drahého určite poteší.

A ak sa Vám nechce variť a von Vás to neťahá? Kľudne si objednajte pizzu. Valentín je sviatok, ktorý je o Vás dvoch a preto sa nebojte urobiť si ho podľa seba. Hlavne tak, aby ste si príjemne užili spoločný čas.


Hodnota darčeku nesúvisí s peniazmi

Ste fanúšikmi originálnych darčekov, ktoré nestoja moc peňazí? Je pravda, že nie vždy sa nájdu stovky eur na nové hodinky, šperky alebo luxusnú večeru. Ale aj tak môžete svojej polovičke urobiť radosť. Čo tak napríklad darovať poukážku? Na 10 masáží unavených nôh, 5 večerov pri romantickej komédii/futbale, 15 umytí riadu bez sťažovania sa alebo 3 víkendy s deťmi u babičky. Je veľa vecí, ktoré pre partnera znamenajú viac, ako drahý darček.  

Ak Vás ani jedna možnosť nenadchla, prineste svojej partnerke aspoň kvet. Uvidíte, aký krásny úsmev dokáže vyčariť jedna ruža.