TOP parfumy podľa znamenia zverokruhu

  • MAGAZÍN
  • TOP parfumy podľa znamenia zverokruhu

TOP parfumy podľa znamenia zverokruhu

Neviete si dať rady s výberom parfumov? Skúste zvoliť ten najvoňavejší parfum podľa Vášho dátumu narodenia! Nebudete ľutovať. TOP vône podľa znamenia horoskopu Vám môžu byť zaujímavou inšpiráciou, ako sa ozdobiť v súlade s Vašou povahou a temperamentom. Objavte najvhodnejšie vône pre Vaše znamenie práve dnes!

MUŽI

 

Baran

Muži v znamení Barana v sebe často spájajú neohrozeného bojovníka a hravé dieťa. Baran je prvým znamením zverokruhu, preto aj muži tohto znamenia majú často potrebu vyniknúť, byt prví, a neohrozene sa vrhať do situácie s dôverou a vierou v jasné víťazstvo, často možno až detinskou.

Baran, ako ohňové znamenie, je ovládaný planétou Mars. Táto kombinácia veľmi mužnej energie robí z Baranov prirodzeného vodcu. Môžu byť možno trochu sústredení na seba a impulzívni, ale ich ohnivá vášeň je zároveň prísľubom nekonečného prísunu zábavy a dobrodružstva.

Na muži Baranovi vynikne najlepšie najmä parfum Dior Fahrenheit, ktorý podporí ich vášeň a nadšenie do života, a zároveň im pomôže stať sa neodolateľným pre druhé pohlavie. Dior Fahrenheit je parfum ako stvorený pre Baranov.

 

Býk

Páni narodení v znamení Býka sú veľmi praktickí a zároveň tiež spoľahliví. Preto sa niekomu môžu zdať občas nudní. Avšak nenechajte sa mýliť, opak je totiž často pravdou. Tomuto znameniu vládne planéta Venuša, a preto často nenájdete väčšieho romantika a tulivého medvedíka, než muža v znamení Býka. V spoločnosti sú často obľúbenými a dokážu byť veľmi verní v priateľských i partnerských vzťahoch.

Sú šťastní vo chvíľach, kedy môžu odpočívať na gauči v dobrej spoločnosti, a ak je na stole ešte k tomu dobré jedlo, tak doslova chrochtajú blahom. Ich najväčšou slabinou je vrodená tvrdohlavosť a majú tiež problém prispôsobovať sa zmenám.

Aj napriek týmto slabinám je muž Býk klasickým prototypom gentlemana. Preto sa k nemu perfektne hodí vôňa Gentlemen Only Absolute od Givenchy, ktorá podčiarkne ich vernú, lojálni povahu a zdôrazní ich príjemnú, nevtieravú energiu.

 

bvlgariBlíženci

Muži Blíženci patria medzi intelektuálov zverokruhu. Sú často až chytrí, doslova ako líšky Bystroušky a milujú dlhé hodiny debatovania o rôznych témach. Páni tohoto znamenia nemajú problém baviť sa s novými ľuďmi, a často ich preto stretnete na večierku, ako pendlujú medzi skupinami ľudí a zapájajú sa do ich konverzácie. Majú slabosť pre technologické vychytávky a často volia zamestnania, ktoré umožnia vyniknúť ich inteligencii, flexibilite a schopnosti komunikácie. Preto sú to napríklad rodení obchodníci.

S mužom Blížencom sa rozhodne nikto nudiť nebude, avšak môžu mať sklony k náladovosti a nespoľahlivosti. Sú schopní si dohodnúť schôdzku, na ktorú neprídu, a táto prelietavosť sa niekedy môže prejaviť aj vo vzťahoch.

Muž Blíženec je skrátka ľudskou verziou okrídleného posla boha Merkúra, ktorý plnil funkciu boha obchodu, výrečnosti a veselosti.

Preto týmto mužom dokonale padne vôňa Invictus od Paco Rabanne, ktorá im vráti ich stratené krídla a vyzdvihne ich sviežu a energickú povahu.

 

Rak

Jemní, ošetrujúci a ohľaduplní. Týmito vlastnosťami oplývajú muži v znamení Raka. Nezabúdajme ale, že rak má tvrdú vonkajšiu kostru. Títo muži si tak môžu často schovávať svoju nežnú stránku len pre tých najbližších. Rodina je pre mužov Raka extrémne dôležitá. Vďaka ich sklonu k lojalite a plneniu svojich záväzkov sú nielen skvelými partnermi a rodičmi, ale často aj obľúbení v práci. V kariére vie naozaj zabrať a často majú sklony k tomu brať si na seba viac práce, než by bolo nutné. Obzvlášť, ak sa ocitnú v úlohe živiteľa rodiny. Môžu byť trochu držgroši na peniaze a radi majú prehľad o každej minutej korune.

Muži Raci však vedia byť aj veľmi nepríjemní, ak majú pocit, že musia chrániť svoje city alebo city ľudí, ktorých milujú. Často sú tiež veľmi premenliví vo svojich emóciách, čo môže niekto považovať za náladovosť. A opatrne, nech mužovi rakovi príliš nezraníte jeho city - bude si to pamätať naveky!

Ak by sme chceli vyjadriť esenciu mužov v znamení Raka parfumom, voňali by jednoznačne ako parfum Bvlgari AQVA Pour Homme, ktorý je jemný a zároveň hlboký, rovnako ako pohľad ich krásnych očí.

 

Lev

Pokiaľ niekoho v miestnosti nemožno prehliadnuť, je to určite muž v znamení Leva. Títo páni majú radi grandiózne príchody a veľkolepé gestá, ktorá len tak neprehliadnete. Ich prirodzený magnetizmus spôsobuje, že sa okolo nich točí veľa obdivovateľov oboch pohlaví. Nepatria medzi mužov, ktorým by chýbalo sebavedomie. Naopak veľmi radi a často presadzujú svoje názory, a čím viac drámy u diskusie, tým lepšie. Cez svoju obrovskú štedrosť a "levie srdce" sa na ne ale nikto dlho hnevať nebude. Sú to prirodzení ochrancovia, ktorí majú tendenciu sa rozdať pre ostatných a záleží im na tom, aby ľudia okolo nich boli šťastní.

Muži Levy sú však veľmi citliví na otázku rešpektu. Ak cítia, že sa im ho nedostáva tak, ako by si predstavovali, tak "kričia" a to dosť hlasno. Pokiaľ ale cítia, že dostávajú, čo potrebujú, zmení sa z neohrozeného kráľa džungle na roztomilú, prítulnú mačku.

Ich kráľovská povaha sa môže prejaviť slabosťou pre luxusné veci - často to bývajú krásne autá, domy alebo módne doplnky. Často si tiež uteká na parfumoch, vyjadrujúcich ich kráľovskú esenciu a jedinečnosť.

K mužom Levom sa preto perfektne hodí vôňa od Dolce & Gabanna K, ktorá vzhľadom svojho flakónu dáva jasne najavo, kto je vládcom a podporí prirodzenú auru moci, ktorá z mužov Levov srší.

 

Panna

Ak potrebujete muža, ktorí dokážu vyriešiť každý problém, obráťte svoju pozornosť k pánom v znamení Panny. Ich silnou stránkou je zmysel pre detail, precíznosť a organizačné schopnosti. Vycibrený zmysel pre analýzu a prirodzenú inteligenciu využívajú naplno v práci, ale aj v domácom prostredí. Títo páni ťažko nesú, keď je v ich dome chaos a neporiadok.

Majú v sebe istú dávku perfekcionizmu, ktorý im nedovolí uspokojiť sa s priemerom. Rovnakú logiku uplatňujú aj na ľudí okolo seba. Preto keď si muž Panna vyberie partnerku, bude to niekto, kto spĺňa jeho vysoké nároky. Medzi ich tienisté stránky patrí však to, že zaťažko prehliadajú nedostatky iných ľudí a majú tendenciu ich kritizovať - ​​a to niekedy veľmi hlasno. Sú to však spoľahliví parťáci, ktorí neodídu od začatej úlohy, a pôjdu s milovanými pokojne do pekla a späť, ak je to potrebné. Nikdy sa totiž nevzdávajú.

Muži Panny majú auru prirodzenej elegancie a preferujú skôr overenú klasiku, ako divoké experimenty. Skvelo ich preto doplní vôňa Burberry London, ktorá v sebe kombinuje vkus, nadčasovosť a zmysel pre detail rovnako prirodzeným spôsobom, aký zo seba vyžarujú muži v znamení Panny.

 

givenchyVáhy

Ak v reálnom živote existujú princovia na bielom koni, tak sú všetci určite v znamení Váh. Títo muži dokážu očariť svojím šarmom a jemnosťou. Aj cez svoju citlivosť však nestráca na mužnosti. Váhy sú veľmi diplomatické znamenie, preto majú títo ľuďia tendenciu pozerať sa na veci z viacerých strán a konať spôsobom spravodlivým pre všetkých zúčastnených. Preto sa občas môže zdať, že nemajú svoj vlastný názor, je to však preto, ze sa za každú cenu chcú vyhnúť konfrontácii. Muži v znamení Váh proste z duše nenávidia konflikty a radšej riešia veci diskusiou než hádzaním tanierov. Okolie môžu rozčuľovať svoju nerozhodnosťou, ale sú tak šarmantní, že im je ľahko odpustené.

Muži v znamení Váh prirodzene priťahujú osoby opačného pohlavia a radi s nimi flirtujú. Nie jedna dáma prepadla ich kúzlu! Sú to často extroverti s potrebou spoločnosti. Keďže im vládne planéta lásky Venuša, hľadajú lásku na celý život - partnera, s ktorým môžu zdieľať celý svoj život. Zároveň patria medzi vzdušné znamenia, a preto potrebujú niekoho, s kým môžu každý deň "klebetiť".

Ich vzdušnú a éterickú povahu perfektne podčiarkne vôňa Eternity Air od Calvin Klein, ktorá evokuje svieži vánok a ľahkosť bytia.

 

Škorpión

Tajomní, príťažliví a vášniví - takí sú muži v znamení Škorpióna. Ak sa do niečoho pustia, dajú do toho svoje srdce i dušu a svojou tvrdohlavosťou dotiahnu veci až do zdarného konca. Pre mnohých sú muži v znamení Škorpióna však veľmi ťažko uchopiteľní ich aurou nepriepustnosti. Oni sami z Vás ale vytiahnu všetky Vaše tajomstvá! Pretože sú pod nadvládou Pluta, priťahuje ich moc a kontrola. Táto túžba ich môže vyniesť na vysoké pozície v kariére, ale často im robí problémy vo vzťahoch. Majú v sebe určitú mieru posadnutosti a tendenciu k žiarlivosti. Svoje emócie prežívajú absolútne a často pre nich existuje iba čiernobiely svet, láska alebo nenávisť. Navyše nikdy nezabúdajú, a to ani na krivdy, ktorých sa im dostalo. Za chladným exteriérom mužov Škorpiónov sa totiž skrýva vodopád emócií, nad ktorými však nechcú stratiť kontrolu. Ak sa však muži Škorpióni otvoria, sú veľmi lojálnymi a empatickými spoločníkmi, a často tiež skvelými milovníkmi.

Ak by mali byť muži Škorpióni vyjadrení parfumom, tak by to bol jednoznačne ten od Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme. Táto omamná vôňa je totiž rovnako tajomná a temná ako oni.

 

Strelec

Muži Strelci ako lukostrelci zodiaku vždy mieria vysoko! Poháňa ich túžba po dobrodružstve, znalostiach a zážitkoch. Títo muži nikdy neposedia, a vždy sa do všetkého vrhajú s úplným optimizmom a nadšením. Ich bezstarostnosť k sebe často vábi veľa ľudí, a často sú to práve muži Strelci, ktorých ostatní vyhľadávajú, ak potrebujú zbaliť alebo rozveseliť. Oni sami však potrebujú prevažne voľnosť a veľa priestoru. Akonáhle cítia, že ich niečo príliš zväzuje, vyviažu sa z reťazí a utečú do divočiny. Často milujú akčné športy a adrenalín alebo sa zoberú na pár dní kempovať do voľnej prírody.

K ich nespútanej, divokej energii sa perfektne hodí vôňa Diesel Fuel for Life Homme, ktorá je rovnako nezameniteľná ako oni.

 

Kozorožec

Ťažko možno medzi mužmi nájsť viac tvrdohlavého, odhodlaného a ambiciózneho jedinca, než toho v znamení Kozorožca. Ich rezervovanosť často spôsobuje, že okolo seba majú len úzky okruh najbližších, ktorým bezhranične veria, a v spoločnosti neznámych ľudí sa príliš neprejavujú. Často majú trochu problém poradiť si s emóciami, preto majú sklony k cynizmu a často aj slabosť pre čierny humor. Títo muži však veria v pravú lásku, a keď ju nájdu, je to naveky a sú stopercentne verní. Ich prirodzenosťou je stanoviť si cieľ, a ísť si za ním. A to za každú cenu, cez akúkoľvek prekážku. V práci môžu mať sklony k workoholizmu kvôli tomu, že je pre nich nemysliteľné odísť od rozrobenej práce.

Muži v znamení Kozorožca tiahnu k drevitým či koreneným vôňam, ktoré zdôraznia ich eleganciu a zmysel pre luxusné, ale nie extravagantné veci. Zamilujú si preto napríklad parfum Dolce & Gabbana The One for Men.

 

Vodnár

Muži v znamení Vodnára sú zložitejší, než sa na prvý pohľad zdá. Majú povesť voľnomyšlienkárov, ale často vedia prekvapiť tým, do akej hĺbky ich premýšľanie siaha. Úsmevné je, že týchto mužov často vôbec nezaujíma, čo si o nich myslia ostatní. Preto môžu občas pôsobiť chladne a nezainteresovane, je to však často tým, že nemajú radi povrchné debaty. Sú to inovátori so zmyslom pre originalitu. Nie nadarmo sa Vodnárom hovorí vedci zverokruhu. Často prídu s geniálnym plánom a nemajú problém veci iniciovať, môžu mať však problém ich dotiahnuť do konca.

Nadovšetko si cenia slobodu a majú tendenciu rebelovať a spochybňovať zabehnuté poriadky. Neboja sa hovoriť nahlas to, čo si ostatní len myslia, a tým prinášajú svieže nové pohľady do života všetkých okolo nich.

Väčšine ľudí pripadajú Vodnári prinajmenšom zvláštni, dalo by sa povedať aj "divní". Ich originalitu a pocit, že sú ako z iného sveta perfektne doplní parfum Alien Man od Thierry Mugler.

 

Ryby

Páni v znamení Rýb sú veľmi emoční a intuitívni jedinci. Majú srdce básnika a dušu mystika. Často vynikajú v kreatívnej a umeleckej práci, pretože im vládne planéta fantázie Neptún. Táto éterická planéta však vládne aj ilúziám, často sa tak títo muži dostanú do situácie, keď nedokážu vidieť realitu takú, aká je, ale nasledujú skôr tú, ktorú si vysnívajú.

Majú dar vycítiť emócie druhých a sú veľmi empatickí, preto by často neublížili ani muche a majú radi harmonické prostredia. Sú to skôr introverti, ktorí často hľadajú spôsob, ako zapadnúť do kolektívu, a niekedy sa môžu až príliš prispôsobovať svojmu okoliu.

Hodia sa k nim parfumy vyzdvihujúce ich zasnenú povahu, ktorým je napríklad étericky a milý Dreamer od Versace.

 

ŽENY

 

Baran

Dámy v znamení Barana sú ako neriadené strely. Ich energia sa privalí, iniciuje zmenu a naplní všetko a všetkých okolo nadšením. Tieto ženy v sebe majú hravosť, brutálnu úprimnosť a spontánnu vášeň. Vo svojom živote potrebujú predovšetkým nezávislosť a pohyb. Tvrdo si stoja za svojimi názormi, preto by sa mali občas zastaviť a zamyslieť sa nad tým, čo sa chystajú urobiť, a ako ich kroky ovplyvnia ostatných. Sú to však prirodzené vodkyne a ochrankyne svojich blízkych a ľudia okolo nich sa môžu spoľahnúť na ich úprimnosť.

Tieto ohnivé ženy si skrátka idú za tým, čo chcú, ale nechýbajú im ani detinská bezstarostnosť a nadšenie.

Alfa ženy v znamení Barana si zaslúžia parfum, ktorý podporí ich nezávislosť pri zachovaní ženskosti. Takým parfumom je napríklad Gucci Rush.

 

Býk

Zemské znamenie Býka robí tieto ženy obetavými, spoľahlivými, trpezlivými, ale aj neústupnými. Patrí medzi najviac ošetrujúce znamenie zverokruhu. To z nich robí perfektné priateľky, partnerky i matky. Milujú čas strávený v prírode či spoločný čas pri dobrom jedle, pretože zo všetkého najviac oceňujú pokoj a pohodu. Tieto ženy ctia tradície a často majú silnú väzbu na rodinu. Môžu byť mierne konzervatívne a opatrné na zmeny a zaobchádzanie s peniazmi, ale keď je potreba, zatnú zuby a idú do boja. Obzvlášť, keď ich niekto naštve svojou nedochvíľnosťou alebo tým, že niečo sľúbia a nesplnia. Na to sú ženy v znamení Býka obzvlášť citlivé.

Tieto ženy vyžarujú zmyselnú ženskosť, vďaka svojej vládnucej planéte Venuši. Perfektnou voľbou pre ženy v Býkovi je parfum Kenzo Flower. Je jemný a silný, rovnako ako ony.

 

miss-diorBlíženec

Pozorovať ženy vo vzdušnom znamení Blížencov je ako sadnúť si do divadla na hru, ktorá je chvíľu drámou a chvíľu komédiou. Tieto ženy v sebe skrývajú mnoho vrstiev osobnosti, ktoré sa prispôsobujú potrebám okolitej situácie. Majú skvelé komunikačné schopnosti, sú prispôsobivé a potrebujú neustále objavovať nové veci, prostredie a ľudí. Životným motorom je často ich prirodzená zvedavosť. V práci aj v partnerstve potrebujú hovoriť, hovoriť, hovoriť a hovoriť. Sú často prudko inteligentné, niekedy až prefíkané, a potrebujú vedľa seba ľudí, s ktorými cítia mentálne súznenie. Ak sa im ho dostane, sú skvelé spoločníčky, s ktorými sa nikto nebude nudiť.

Tieto ženy sú ako vtáky, ktoré poletujú z miesta na miesto, ale majú pevne daný smer. Ich ľahkosť doplní parfum Niny Ricci L'Air Du Temps, ktorý sa k nim hodí svojím posolstvom voľnosti a sviežosti.

 

Rak

Ženy v znamení Raka majú mnoho vrstiev. Zraniteľné ale opatrné, náladové ale spoľahlivé, vyľakané zo zmien ale extrémne prispôsobivé. Račice sú pod nadvládou Mesiaca, preto môžu byť každý deň iné. V živote sa riadia primárne svojou intuíciou a dávajú na svoje pocity viac než na rozum. Majú v sebe zakorenenú obrovskú potrebu po bezpečí - ich domov bude vždy útočiskom pre ňu aj pre jej najbližších. Sú to prirodzené opatrovateľky, ale potrebujú, aby ich city a nežnosti boli opätované. Môžu mať sklon k emočnej závislosti, ale sú často prvé, ktoré prídu na pomoc a neodídu, ani keď sa nebo zatiahne a nastanú ťažké časy.

Račice sú nežné víly aj tajuplné bytosti a najlepšie im sedia vône, ktoré sú rovnako nežné a sladké ako ony. Bude im vyhovovať parfum od Ariany Grande Sweet Like a Candy. Táto speváčka totiž tiež patrí medzi neodolateľné roztomilé Račice.

 

Lev

Dámy v znamení Leva nemožno v dave prehliadnuť - sú to kráľovné s najhlasnejším smiechom, najostrejším úsmevom a aurou sebavedomia. Sú vášnivé, hravé, ale keď ich urazíte, uhryznú vás. Ich energia k sebe prirodzene priťahuje pozornosť, preto sa niekomu môžu zdať sústredené na seba a arogantné, ale keď ich spoznáte bližšie zistíte, že sú jednoducho len štedré a úprimné. Hovoria, čo majú na jazyku a idú si za tým, čo chcú. Často majú sklony k dráme, a keď je nuda, majú tendenciu rozvíriť prostredie len preto, aby sa niečo dialo.

Levice sú úplne presvedčené o tom, že si zaslúžia byť prvé, a ľudia k nim majú chovať úctu a rešpekt. Okoliu to dajú najavo vôňou Paco Rabanne Lady Million, ktorá ich bude zdobiť ako kráľovské klenoty.

 

Panna

Ženy narodené v znamení Panny sú typom ženy, ktoré dokážu zachovať chladnú hlavu aj v krízových situáciách. Nezáleží na tom, čo na nich život hodí, vždy si nejako poradia vďaka svojim skvelým organizačným schopnostiam. Tieto ženy majú tendenciu byť veľmi prieberčivé, a ich sklon k perfekcionizmu vnášajú do svojho bývania, práce i vzťahu. Sú to skôr rezervované typy, ktoré často radšej mlčia, než aby riskovali konflikt. Z duše neznášajú chaos a rozhodovanie na poslednú chvíľu, často tak na ostatných ľudí pôsobia rezervovane a konzervatívne.

K ženám v znamení Panny sa hodí parfum, ktorý kombinuje klasiku, jednoduchosť a eleganciu. Nevtieravý, a pritom okázalý, rovnako ako ony. Perfektnou voľbou je napríklad vôňa Allure od Chanelu, ktorá vyzdvihne ich esenciu dámy na úrovni.

 

Váhy

Ťažko nájdete viac šarmantné a očarujúce ženy než Váhy. Toto znamenie je totiž pod nadvládou Venuše, planéty lásky a krásy. Preto okolo seba majú veľa obdivovateľov, ktorí sú magneticky priťahovaní ich nenútenou eleganciou a ženskou esenciou. Tieto ženy v sebe cítia obrovskú túžbu po spravodlivosti a rovnováhe, a často sa riadia tým, čo je podľa ich vnútorného kompasu správne alebo zlé. Ak cítia akúkoľvek nespravodlivosť, veľmi ťažko to nesú a môžu prepadnúť až do depresie. Väčšinou okolo seba majú však veľký okruh priateľov, ktorý im pomôže. Ženy Váhy milujú spoločnosť, a vždy sa postarajú o to, aby vyzerali skvelo.

Tieto Venušanky vedia oceniť krásu ako málokto. Preto k nim perfektne padne parfum Beauty od Calvina Kleina, ktorý je rovnako ako ony stelesneným ženstvom.

 

lancomeŠkorpión

Ženy v znamení Škorpióna sú jedny z najtajomnejších, najcharizmatickejších stvorení, ktoré môžete stretnúť. Ich magnetický pohľad Vás pripúta a nepustí. Často majú hlboké vhľady a ich intuícia sa málokedy mýli. Ak sa tieto ženy rozhodnú, že po niečom túžia, ťažko sa zastavia. Naučili sa však veľa svojich emócií držať pod pokrievkou, pretože si uvedomujú, že ich hĺbka nie je pre každého. Preto radšej situácie a ľudí pomaly testujú a skúšajú, kam až môžu zájsť a uchyľujú sa k psychologickým hrám.

Na ich škorpiónsku, sexy, mystickú auru, možno len ťažko zabudnúť. Obzvlášť, keď ju podporia parfumom Good Girl Legere od Caroliny Herrery, ktorá ich premení v absolútnu femme fatale.

 

Strelec

Strelkyne majú od prírody slobodného ducha, ktorý ich robí neohrozenými a pripravenými na všetko. Sú obdarené veselou povahou, ktorá dokáže hovoriť so všetkými o všetkom. Sú veľmi úprimné, niekedy ich priamosť hraničí až s brutálnosťou, avšak ony sa za to nehanbia a nerobia si z ničoho výčitky. Majú v sebe prirodzenú zvedavosť, ktorá ich ťahá k ochutnávaniu všetkých príchutí života, a často sú to nadšené cestovateľky, ktoré dlho neposedia na mieste.

Výbornou voľbou parfumu je pre Strelkyne Chloe Nomade, ktorá v nich prebudí túžbu po potulkách pod hviezdami a vyzdvihne ich bohémsku slobodomyseľnosť.

 

Kozorožec

Ženy narodené v znamení Kozorožca sú často na prvý pohľad tvrďačky, ale vnútri sú často veľmi citlivé a emočne založené. Len nemajú potrebu svoju krehkú stránku ukazovať každému na počkanie. Málokedy sa však stane, že by sa nechali emočne rozladiť natoľko, že by stratili kontrolu samy nad sebou. Ich vrodená tvrdohlavosť a sebaovládanie z nich robia alfa samice, ktoré nemajú problém prevziať vedenie a navigovať seba aj ostatných k úspechu. Tieto ženy proste zvládajú všetko. Vo vzťahoch im často trvá, než sa naplno otvoria, ale sú ochotné na vzťahoch pracovať a ľudí, ktorých si pustia k sebe, im často zostanú na celý život. V práci sú často workoholičkami, ktoré dosahujú veľké úspechy.

Skvelou voľbou parfumu pre ženy Kozorožcov je Aigner Icon. Ten si vďaka vzhľadu svojho flakóna pokojne môžu postaviť na pracovný stôl, ale jeho omamnou kvetinovou vôňou vyzdvihnú i svoju krehkosť.

 

Vodnár

Vodnárky vynikajú svojou nepredvídateľnosťou, revolučným pohľadom na svet a nezávislosťou. Tieto ženy nemôžete len tak zatvoriť do zlatej klietky alebo zaškatuľkovať do jednej kategórie. Žijú podľa vlastných pravidiel a majú pocit, že každý má právo na slobodné vyjadrenie svojich názorov. Svojimi názormi sú často nepochopené, a vnímané ako šialené alebo prinajmenšom výstredné, sú ale prudko inteligentné a často môžu prekvapiť geniálnymi vhľadmi.

Armani Si Passione je ideálnou voľbou parfumu pre ženy Vodnárky, ktoré hovoria na všetky farby života "Áno" a nenechávajú sa spútať konvenciami.

 

Ryby

Snové, jemné a nežné ženy v znamení Rýb sú ako morské víly. Ich emócie siahajú hlboko a majú srdce na dlani. Musia si preto dávať pozor na to, aby ich ľudia nevyužívali. Často majú svoj vlastný svet fantázie do ktorého unikajú, keď sa im veci nedaria, alebo nedokážu čeliť tvrdosti vonkajšieho sveta. Nie sú vyložene introvertné, skôr opatrné a tiché. Vnútri sa však snažia pochopiť, ako sa ľudia okolo nich cítia, a často majú vďaka svojej vycibrenej intuícii a psychickým schopnostiam pravdu. Ich vnímavosť im môže pomôcť aj v kariérnom živote, zvlášť ak ich práca vyžaduje empatiu.

Ich éterickú povahu vyzdvihne parfum Soir de Lune od Sisley. Je inšpirovaný mesačným svetlom a svojou jemnosťou a nežnosťou ženám v znamení Rýb padne ako jemný vílí závoj.

 

Khaleela-2

 

 

O autorke

 

Autorkou článku je češka Khaleel - kartárka sprevádzajúca duše na ich ceste osobným rozvojom. Tarotovými kartám, astrológiou a rôznym typom ďalšieho veštenia sa venuje od skorej mladosti a je verejne známa na svojom YouTube kanáli Khaleel tarot, kde sa každý mesiac venuje predpovediam pre jednotlivé znamenia zverokruhu.