Štýlové darčeky k MDŽ

Štýlové darčeky k MDŽ


Oslávte Medzinárodný deň žien v plnej paráde!

Medzinárodný deň žien sa blíži. Potešte ženy a dievčatá darčekom a objednajte parfumy, hodinky, kozmetiku alebo šperky ešte dnes.


Čím jej urobíte radosť?

Darček k MDŽ vyriešite len jednou objednávkou.

Viete, ako tento sviatok lásky a úcty k ženám vlastne vznikol? Stalo sa tak na základe demonštrácie niekoľkých tisíc žien za lepšie pracovné podmienky, ktorá sa konala v roku 1908 v New Yorku. Prvýkrát sa MDŽ slávil už 28. februára 1909.

Na 8. marca, ako sme dnes zvyknutí, meniny pripadol až po prvej svetovej vojne a dodnes má pripomínať boj za rovnoprávnosť žien. Mnoho mužov v ňom vidí skvelú príležitosť, ako svoje milované partnerke urobiť radosť kvetinou, bonboniérou alebo drobným darčekom. Nenechajte si ani vy ujsť túto možnosť a spolu s MDŽ oslávte aj dlho očakávaný príchod jari!

Inšpirujte sa:


HODINKY

Prekvapte svoju partnerku, mamičku, babičku, sestru alebo kamarátku praktickým a pritom milým darčekom. Neustály prehľad o čase v podobe módneho šperku iste ocení každá z nich! Hodinky známych svetových značiek ako Festina, Guess alebo Tommy Hilfiger, nadchnú totiž aj vás. Teraz je ten správny čas na to, aby ste ukázali, čo pre vás najdôležitejšie ženy vášho života znamenajú. S príchodom teplejšieho počasie sa opäť otvárajú dvere obľúbeným športom, tým pádom môžu byť dámske športové hodinky pre vašu drahú polovičku aj veľmi praktickým darčekom, až sa opäť rozhodne vyjsť do práce na bicykli alebo si pôjde ráno zabehať.

Dámské hodinkyPARFUMY

K jarným mesiacom jednoznačne patrí kvetinové a citrusové vône. Parfumy sú jedny z najvhodnejších darčekov pre náročné ženy. Vyskúšajte parfumy značiek Hugo Boss, Calvin Klein alebo Dolce & Gabanna, ktoré sú dlhodobo najviac žiadané práve mezi ženami. Ak túžite po niečom trochu nevšednějším, pretože jej svojím darčekom chcete povedať, ako veľmi je pre vás výnimočná, siahnite po originálnom Niche parfumu.

Dámske parfumyKOZMETIKA

Aj malá pozornosť pre šťastie sa môže stať symbolom niečoho významného a vo výsledku i veľkého.

Dámske kozmetiky nikdy nie je dosť. To vám potvrdí asi každá žena. nech už sa jedná o kvalitný vlasové prípravky, krém na tvár alebo očné tiene. V každom prípade je vhodné poobzerať sa po osvedčených značkách (napr. Wella Professionals alebo L'Oreal Professionnel) a určite nič nepokazíte ani prírodnou kozmetikou (kozmetika radu Kérastase od firmy L'Oréal Paris je luxusná starostlivosťou o vlasy vyhlásená). Ak svoju milú poznáte lepšie, tak si môžete trúfnuť na nákup rúžu alebo napríklad aj riasenky. Uvidíte, že kozmetika poteší každú ženu a dievča.ŠPERKY

Ďalším darom, ktorý poteší väčšinu žien, je prepychový šperk. je milovníčkou Pandory? Vyberajte z korálok a príveskov a doplňte jej náramok o dôkaz vašej lásky a pozornosti. Elegantné šperky nájdete tiež u Tommyho Hilfigera alebo u značky Guess.

Dámske šperkyOdporúčame: