Štýlové darčeky k MDŽ

Štýlové darčeky k MDŽ

Oslávte medzinárodný deň žien v plnej paráde!

Viete, ako tento sviatok lásky a úcty vlastne vznikol? Stalo sa tak na základe demonštrácie niekoľkých tisíc žien za lepšie pracovné podmienky, ktorá sa konala v roku 1908 v New Yorku. Prvýkrát sa slávil už 28. februára 1909.

Na 8. marca, ako sme zvyknutí, sviatok pripadol až po prvej svetovej vojne a dodnes má pripomínať boj za rovnoprávnosť žien. Veľa mužov v ňom vidí perfektnú príležitosť, ako svojej milovanej urobiť radosť kvetinou, bonboniérou alebo drobným darčekom. Nenechajte si ani vy ujsť túto možnosť a spolu s MDŽ oslávte aj dlho očakávaný príchod jari!

Oslaďte ženám ich deň!


Hodinky

Hodinky

 

Prekvapte svoju partnerku, mamičku, babičku, sestru alebo kamarátku. Neustály prehľad o čase (v podobe elegantného šperku) celkom iste ocení každá z nich! Hodinky známych svetových značiek ako Festina, Guess alebo Tommy Hilfiger , nadchnú totiž aj vás. Teraz je ten správny čas na to, aby ste ukázali, čo pre vás najdôležitejšie ženy vášho života znamenajú. S príchodom teplejšieho počasia sa opäť otvárajú dvere obľúbeným športom, tým pádom môžu byť dámske športové hodinky pre vašu drahú polovičku aj veľmi praktickým darčekom, až sa opäť rozhodne vyjsť do práce na bicykli alebo si pôjde ráno zabehať...

Parfumy

Parfumy

 

K jarným mesiacom jednoznačne patria kvetinové a citrusové vône. Parfumy patria medzi najlepšie darčeky pre náročné ženy. Vyskúšajte parfumy od Hugo Boss, DKNY alebo Dolce & Gabanna, ktoré sú dlhodobo najviac oceňované. Ak túžite po niečom trochu nevšednejšom, pretože jej svojim darčekom chcete povedať, ako veľmi je pre vás výnimočná, siahnite po originálnom Niche parfume.

Kozmetika

Kozmetika

 

Dámskej kozmetiky nikdy nie je dosť. To vám potvrdí asi každá žena. Či už sa jedná o kvalitné vlasové prípravky, krém na tvár alebo očné tiene. V každom prípade je vhodné poobzerať sa po osvedčených značkách (napr. Wella Professionals alebo L'Oreal Professionnel) a určite nič nepokazíte ani prírodnou kozmetikou (kozmetika rady Kérastase od firmy L'Oréal Paris je luxusnou starostlivosťou o vlasy vyhlásená).


Šperky

Šperky

 

Ďalším darom, ktorý dlhodobo poteší, je prepychový šperk. Je milovníčkou Pandory? Vyberajte z korálikov a príveskov a doplňte jej náramok o dôkaz vašej lásky a pozornosti. Elegantné šperky nájdete tiež u Tommyho Hilfigera alebo u značky Guess.

Aj malá pozornosť pre šťastie sa môže stať symbolom niečoho významného.

Práve prebieha mega výpredaj! Viac tu

Práve prebieha mega výpredaj! Viac tu

Vyhľadávam...
Vyhľadávam...
up