MAGAZÍN

Ako na dokonalý jarný detox?

Zuzana Hudecová | 20. 2. 2020

Žijeme v hektickej dobe plnej stresu a zhonu. Preto, aby sme tomu zvládali čeliť bez problémov, potrebujeme funkčné telo. Správne fungovanie tela a zdravia môžeme podporiť práve pravidelným detoxom. Detoxikácia organizmu pomáha telo očistiť od škodlivých látok, ktoré sa v ňom nazhromaždili. Dodá telu dostatok energie a pomôže prekonať únavu. Detox sa vykonáva najmä v jarných mesiacoch z niekoľkých dôvodov.

Celý článek

5 tipov na krásny valentínsky darček

Zuzana Hudecová | 21. 1. 2020

Sviatok zamilovaných sa blíži. Už viete, ako tento rok potešíte svoju drahú polovičku? Máme pre Vás pár tipov, s ktorými určite zabodujete.

Celý článek

Vianočný Pandora - prečo jej dať šancu?

Zuzana Hudecová | 19. 12. 2019

Prečo vlastne ženy toľko prahnú po šperkoch Pandora? A ako vybrať správnu veľkosť náramku alebo ten najlepší korálok? Pred Vianocami je Pandora horúce téma v mnohých domácnostiach a partnerských vzťahoch. Páni, vieme, ako to tento rok zvládnuť na jedničku!

Celý článek

Niche parfumy - prečo je darovať práve k Vianociam?

Zuzana Hudecová | 9. 12. 2019

Nie je parfum ako parfum. Špeciálny segment parfumov s označením niche (čítané "Nyš") by mohol rozprávať. Pod týmto označením sa skrývajú originálne parfumy, ktoré nikde inde nenájdete a ku ktorým len ťažko vymyslíte alternatívu. Prečo sa hodí ich darovanie práve na Vianoce?

Celý článek

Vianoce sú tu! Tipy na darčeky pre mamičku

Zuzana Hudecová | 5. 12. 2019

Vybrať tie správne darčeky pre vašu mamičku môže byť občas tvrdý oriešok. Nie všetky ženy si totiž potrpia na luxusné parfumy a šperky, iné ocenia predovšetkým striedmosť a nadčasovú eleganciu. Začítajte sa do nášho článku a nechajte sa inšpirovať ideálnym darčekom pre vašu mamičku.

Celý článek

Vianoce sú tu! Tipy na darčeky pre partnera

Zuzana Hudecová | 2. 12. 2019

Vybrať tie správne darčeky pre vášho partnera môže byť občas tvrdý oriešok. Všetci muži totiž nie sú rovnakí a zatiaľ čo niektorí si potrpia na luxus, iní ocenia skôr striedmu eleganciu. Začítajte sa do nášho článku a nechajte sa inšpirovať ideálnym darčekom pre vášho partnera.

Celý článek

Najlepšie hodinkové sklíčko? Odpoveď vás prekvapí

Zuzana Hudecová | 25. 11. 2019

Jedným z dôležitých parametrov každých hodiniek je bezpochyby sklíčko, respektíve materiál, z ktorého je vyrobené. Je najlepšie plastové, minerálne alebo zafírové? Aký je v nich rozdiel? Na tieto otázky vám v článku odpovieme.

Celý článek

Aké plesové účesy tento rok frčia? Vyberte si podľa typu tváre

Zuzana Hudecová | 7. 11. 2019

Trendy účesy tohtoročnej plesovej sezóny? Vieme, ako na ne! Prečítajte si, čo tento rok frčí a aký účes pristane zrovna vášmu tvaru tváre. Tento rok budete na tanečnom parkete neprehliadnuteľná.

Celý článek

Ako starnúť s gráciou?

Zuzana Hudecová | 4. 11. 2019

Nemusíte pod ruku chirurga, aby ste aj v pokročilejšom veku vyzerala perfektne. Začnite sa o seba starať včas a uvidíte sama! Máme pre vás tipy, ako na to.

Celý článek

Povedz mi, čo študuješ, a ja ti poviem, aké hodinky si vybrať

Zuzana Hudecová | 25. 9. 2019

Vysoká škola je obdobím, na ktoré sa nezabúda. Vstúpte na univerzitné dosky v sprievode hodiniek, ktoré vám budú slúžiť minimálne celé štúdium. Aké si vybrať? Inšpirujte sa v našom článku.

Celý článek

Pandora - šperky, ktoré bavia

Zuzana Hudecová | 19. 9. 2019

Zbožňujete osobité šperky a doplnky, ktoré môžete nosiť všade? Máme pre vás skvelú novinku! Buďte in a tvorte svoj štýl úplne podľa seba. V duchu Pandory. Prečo je táto značka tak výnimočná? Nasledujúci článok túto otázku zodpovie.

Celý článek

Dámske parfumy pre babie leto

Zuzana Hudecová | 5. 9. 2019

Viete, ako vonia babie leto? Kúsok z neho sa ukrýva v každom z pätice parfumov, ktoré sme pre vás starostlivo vybrali v dnešnom článku. Vyskúšajte niektorý a nechajte sa unášať na vlnách tohto prekrásneho, zasněného času.

Celý článek

Ako sa pripraviť na pracovný pohovor a uspieť?

Zuzana Hudecová | 23. 8. 2019

Hľadáte novú prácu a čaká vás putovanie po pracovných pohovoroch? Nemusí to byť nutne dlhá a strastiplná cesta. Odhoďte obavy a vytiahnite do boja s personalistom pripravení, vyzbrojení sebaistým úsmevom, úprimnosťou a odhodlaním. Nakoniec sa môže schôdzka premeniť v príjemné rozprávanie a vy získate vysnívané zamestnanie vlastne celkom ľahko. Ako to zariadiť? Prečítate si v dnešnom článku.

Celý článek

Perfektná vôňa tohoto leta

Zuzana Hudecová | 17. 6. 2019

Ktoré letné vône vás úplne uchvátia a aké musia byť parfumy, po ktorých by ste mali určite siahnuť? To je jednoduché - predovšetkým osviežujúce! Pripravili sme pre vás zoznam tých najlepších parfumov, ktoré si môžete na leto zaobstarať!

Celý článek

Ako sa nenechať rozhodiť zmenou času

Zuzana Hudecová | 27. 3. 2019

Prechod na letný čas nás tento rok čaká v noci 31. marca a ako zakaždým si hodinky prednastavíme o jednu hodinu. Táto pravidelná zmena robí problémy prevažnej väčšine ľudí. Ale čoskoro sa dosť možno dočkáme posledného striedanie času ...

Celý článek

Deň, na ktorý väčšina mužov zabúda

Zuzana Hudecová | 4. 3. 2019

Jar je konečne opäť tu. Spolu s ňou sú naspäť aj typické jarné sviatky, na ktoré sa môžeme tešiť každý rok. Mnohé z nich zostávajú v pozadí a neprikladá sa im taký význam, aký by si zaslúžili. Oslávte  tento rok MDŽ so všetkou slávou, ktorá k tomu patrí, a ukážte, ako veľmi si ceníte všetkých dôležitých žien vo svojom živote.

Celý článek

Ako zažiariť na plese

Zuzana Hudecová | 4. 2. 2019

Tohtoročná plesová sezóna je v plnom prúde. Nezostávajte pozadu. Zúčastnite sa aj vy. Poradíme vám, ako sa stať pravou kráľovnou plesu. Každá žena sa občas rada vezme poriadne do parády - krásne spoločenské šaty sú len začiatok. Nepremárnite túto skvelú príležitosť.

Celý článek

Súboj parfumov: Light Blue vs. Acqua di Gioia

Zuzana Hudecová | 27. 4. 2018

Tieto dve ženami zbožňované dámske vône majú veľa spoločného, napriek tomu nie sú úplne rovnaké… Schválne, ktorý zdanlivý detail rozhodne o víťazke? Alebo se dočkáme remízy?

Celý článek

Jarný detox

Zuzana Hudecová | 12. 3. 2018

Začiatok jarného obdobia predstavuje ideálnu dobu pre očistu organizmu. Telo je po zime doslova zanesené tukmi (ktorými sa prirodzene obalilo, aby nezmrzlo) i najrôznejšími toxínmi. K tomuto nepriaznivému stavu výrazne prispieva i znížená pohybová aktivita a nedostatok pobytu na čerstvom vzduchu...Doprajte si bezbolestný jarný detox, po ktorom, sa budete cítiť doslova ako znovuzrodení.

Celý článek

Prečo a ako chodiť do divadla?

Zuzana Hudecová | 4. 11. 2017

O počiatkoch divadelného umenia, takého aké ho poznáme dnes, sa môžeme dočítať už v mnohých historických knihách pojednávajúcich o antickom Grécku a Ríme. V tých časoch boli muži, zastávajúci mužské i ženské role, na vrchole spoločenského rebríčka, a stať sa jedným z nich predstavovalo tú najväčšiu poctu, ktorej sa človeku mohlo dostať. Všetci ostatní sa museli zmieriť so svojím "netalentom" a aspoň divadlo pravidelne navštevovali, pretože chápali, že neexistuje žiadna vyššia forma umenia a trávenie voľného času. Prečo sa ľudia cielene divadlu vyhýbajú a túto fóbiu prenáša aj na svoje deti? Prečo by sme si naozaj aspoň raz za čas mali zájsť do divadla?

Celý článek
Vyhľadávanie
Vyhľadávam...
Vyhľadávam...
up