Šťastné a značkové!

Akonáhle, opäť po roku, zazrieme v televízií reklamu so známym červeným vianočným kamiónom, vieme s istotou, že si Ježiško už robí miesto na pracovnom stole, pretože očakáva čerstvú dávku očakávaných detských dopisov. Ale kto splní sny nám dospelým? My samy. Predsa sa celý rok nedrieme len preto, aby sme poplatili nutné životné výdaje.

Kúpme si aj samy niečo, po čom dlho túžime! Ale hneď vzápätí myslíme aj na svojích blízkych. Ak chceme  dostávať, musíme vedieť aj dávať. A teraz nehovoríme len o materiálnych veciach...

Počas Vianoc by ste mali hlavne zvolniť a urobiť si čas na svoju rodinu. Či už máte časovo náročnejšie zamestnanie a ženiete sa do sebaväčších kariérnych výšok, pár dní voľna prospeje vám všetkým a trošku viac vás spojí... ale samozrejme bez darčekov sa na Štedrý deň nezaobídete. Ich hodnota sa však nemeria peniazmi. Mnohom väčšiu radosť urobíte svojím blízkym tým, že sa zamyslíte nad tým, čo majú skutočne rádi, pre čo majú slabosť...

Rozhodne nie je cieľom sláviť každý rok Silvester s vedomým, že vaše bankové konto je vybielené do poslednej cifry, a nedajbože vstupujete do nového kalendarného roka s pôžičkami na krku. Ak ženiete Vianoce do týchto extrémov, vôbec ste nepochopili ich podsatu. Darčeky musia byť hlavne darované od srdca.

Čo ak ale vôbec netušíte, čo by to malo byť? Nechajte sa inšpirovať.

Pre koho zháňate darčeky?

 

Najskôr si samozrejme musíte určiť, pre koho ich chcete - pre muža, ženu, alebo dieťa? Mnoho zaujímavých modelov zahrňuje kategória unisex, ktorá nie je "nijaká", ale naopak v nej nájdete mnoho veľmi nápaditých a štýlových kúskov.

V našej nákupnej galérií objavíte tisíce módnych alebo voňavých darčekov, ktoré vášho partnera/partnerku, syna/dcéru, otecka/maminku, švagra/švagrinú, brata/sestru, kamaráta/kamarátku zaručene potešia a pritom nevyprázdnia vašu peňaženku do dna.

DARČEKY PRE ŇU

Hľadáte pre ňu ten najlepší darček? Skrášlite ju na mnoho rokov kvalitnými náramkovými hodinkami. Napriek príchodu chytrých telefónov na ne ľudia trošku zabudli, v posledných rokoch sa opäť vracajú k moci. Sú totiž omnoho praktickejšie ako mobil (ktorý tak nemusí hľadať zakaždým, keď nevie, koľko je hodín) a taktiež jej veľmi vylepšia celkový vizuálny dojem. 

A čo keď viete, že vaša milovaná nosí hodinky nerada? Aj napriek tomu stále máte z čoho vybrať. Bez kabelky, parfému alebo vlasovej kozmetiky sa určite nezaobíde. 

 

Chcete urobiť radosť svojej manželke alebo dospievajúcej dcére, ktorá sa zaujíma o aktuálne módne trendy, vsaďte na dámske hodinky Michael Kors. Väčšinou sú celokovové (zo  zlata, ružového zlata alebo striebra), čo im pristane samo o sebe, ich šarm však často navyše podtrhujú aj trblietavé zirkóny. Verte, že týmto darčekom rozžiarite oči a šatník každej žene. Luxusné hodinky totiž dokážu premeniť aj "škaredé kačiatko" v nádhernú labuť. 

 

DARČEKY PRE NEHO

Máte doma ukažkového "kravaťáka" - teda muža, ktorého pracovná pozícia vyslovene vyžaduje "business dress code" (minimálne vo forme košele, elegantných nohavíc a topánok), bez hodiniek sa nezaobíde. Vyberte mu tie pravé v kategórií klasické, módne alebo luxusné! Ruky sú totiž, hneď po tváry, druhým najčastejším miestom, ktorého si ľudia na sebe vzájomne všímajú. Preto ak tvoria väčšinu pracovného dňa vášho vyvoleného obchodné schôdzky, školenia alebo jednania s klientami, mužné hodinky mu obrovsky pomôžu uskutočniť jeho ciele. To je dokázané.

 

Sú pre vás okrem úchvatného vzhľadu dôležité aj kvalitné materiály a precízne prevedenie? Vsaďte radšej na švajčiarského majstra v svojom obore - značku Festina. V našej ponuke nájdete necelých 700 modelov módnych, klasických aj športových hodiniek, do ktorých atraktívneho vzhľadu a množstva nadštardatných funkcií sa zamilujete na prvý pohľad.

Vrcholových a rekreačných športovcov bezpochybne potešíte jedným typom hodiniek Casio z kolekcie G-Shock. Sú totiž vodotesné, odolajú nárazom, majú mnoho užitočných funkcií a naviac vypadajú skvelo! 

Prihoďte si do svojho nákupného košíka 3 ľubovoľné odstreky parfémov a dovezieme vám zadarmo, čokoľvek si budete priať!